Stylový sklípek pod Dubňanskou horou

Chalupa Sklípek pod Dubňanskou horou stojí v obci Mutěnice, v části, kde se nacházejí zejména vinice a vinné sklepy. Vinařská oblast Dubňanská hora je součástí rázovitého regionu Jižní Morava. Svým zařízením je tato chalupa vhodná i na firemní akce.

V jedné z nejznámějších vinařských oblastí si nemůžete nechat ujít vinné trasy, mnohé z nich spojené i s ochutnávkou vín. Široké možnosti nabízejí i cyklostezky a zajímavostí je i vodní turistika na Cyklolodi. Nejbližší koupaliště jsou v Dubňanech a v Hodoníně. V Hodoníně můžete navštívit i Masarykovo muzeum a zoologickou zahradu, která potěší zejména děti. Nadšenci historie určitě zajdou do zámků Milotice a Lednice. Pro milovníky čaje doporučujeme zážitkovou exkurzi v bylinkovém ráji Sonnentor, kde se dozvíte vše o výrobě čaje.

Během celého roku je Vám k dispozici chalupa s vinným sklepem. Ve čtyřech ložnicích je možné ubytovat až 14 osob. Svým zařízením je tato chalupa vhodná jak pro hosty hledající relax tak i na firemní akce, školení nebo workshopy.

Sdílené prostory tvoří společenská místnost spojená s kuchyní. Společenská místnost je vybavena jídelními stoly a židlemi pro 20 hostů. Nachází se zde i televizor s kabelovým příjmem. Tato místnost, ozvučena včetně terasy, je využitelná jako zasedací místnost, s možností zapůjčení projektoru. Příprava jídel Vám půjde od ruky v kompletně vybavené kuchyni s keramickou varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem i myčkou. Pohodlnou atmosféru dodává místnosti krb. Na požádání pro Vás objednáme večeři podávanou formou cateringu.

Na zvýšeném přízemí najdete dvě 2-lůžkové ložnice. Každá z nich disponuje dvěma samostatnými lůžky a východem na menší terasu s výhledem na vinice. Na patře Vám poslouží 4-lůžková ložnice se čtyřmi samostatnými lůžky a prostornou terasou. Poslední, 6-lůžková ložnice, je umístěna v podkroví. Zde si odpočinete na dvou palandách a na dvou samostatných lůžkách. Všechny ložnice jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Ke každé ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro každého hosta je připraven ručník. V přízemí je k dispozici další samostatná toaleta. V celé chalupě je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Pro děti připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku.

Posezení s výhledem na malebnou vinařskou krajinu Vám poskytne terasa s grilem. Největším lákadlem této chalupy je stylový vinný sklep z cihel, umístěn 5 metrů pod zemí. Úschovna kol potěší zejména cyklistů, ale uložit si zde můžete i lyže. U objektu zaparkujete až 4 auta.

Ať už za odpočinkem nebo pracovně, Chalupa Sklípek pod Dubňanskou horou je tou správnou volbou. Těšíme se na Vás!