Lázeňský hotel nedaleko Prahy

Slatinné lázně Toušeň najdete v městečku Lázně Toušeň, v okrese Praha - východ. Město ležící na soutoku řek Labe a Jizera je jen 25 km vzdálené od Prahy.

Z hotelu můžete vyrazit na výlety do okolí, kde najdete mnoho historických památek, z nichž zmíníme například zámky Brandýs nad Labem, Lysá nad Labem, Průhonice či Stránov, zříceninu hradu Jenštejn, rotundu sv. Jiří v Hradešíně nebo také skanzen Přerov nad Labem. Chcete-li se vykoupat, můžete zajít na přírodní koupaliště u jezer Lhota a Konětopy, na koupaliště Klánovice a Neratovice a samozřejmě v Praze najdete několik koupališť, krytých bazénů a aquaparků. Praha Vám poskytne i mnoho dalších možností, sportovních (tenis, squash, golf) i kulturních (muzea, koncerty, divadla, galerie), můžete poznávat historické památky nebo zajít do ZOO a samozřejmostí jsou i bohaté nákupní možnosti. Pro sportovce bude v zimním období důležitá informace, že nejbližší lyžařské středisko je Šibeničný vrch (asi 25 km).

Celoročně nabízíme ubytování a lázeňské procedury v hotelu s kapacitou pro více než 70 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- čtyři 1-lůžkové pokoje Standard,
- pět 2-lůžkových pokojů Standard,
- devět 1-lůžkových pokojů Economy,
- sedmnáct 2-lůžkových pokojů Economy,
- jeden 1-lůžkový pokoj Standard - Výsluní,
- pět 2-lůžkových pokojů Standard - Výsluní,
- dva 2-lůžkové apartmány.

Ve všech pokojích patří k vybavení televize, v pokojích Standard také rychlovarná konvice a lednice. Pokoje Standard disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Hosté z pokojů Economy využívají společné sprchy a toalety. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

K pobytu si můžete objednat celodenní stravování, jídla se podávají v jídelně. Kromě toho zde najdete i kavárnu s terasou a dva menší salonky, které Vám poskytnou soukromí. Pokud plánujete firemní akci nebo školení, poskytneme Vám zmíněny salonky nebo při vyšší účasti i jídelnu, samozřejmostí je technické vybavení.

Volný čas můžete strávit u nás aktivně nebo relaxací. Hotel je zaměřen na léčebné procedury, koupele, masáže, využít můžete i vířivku nebo infrasaunu. Na sport využijete tělocvičnu, posilovnu, zahrajete si šipky nebo stolní tenis a na výlety do okolí Vám zapůjčíme kola. Vaše vlastní kola si odložíte v uzamykatelné garáži. Na parkovišti u hotelu je k dispozici 15 parkovacích míst. Rádi Vás přivítáme v hotelu Slatinné lázně Toušeň!