Rodinný hotel v srdci Karlových Varů

SPA Hotel Panorama **** je situován v samém srdci lázeňského města Karlovy Vary, necelých 10 minut pěší chůze od hlavního minerálního pramene i hlavní lázeňské trasy. Přijďte do našeho rodinného hotelu a nechte své tělo hýčkat v našem perfektním wellness centru.

Celoročně Vás přivítáme v našem SPA Hotelu Panorama ****, který disponuje kapacitou pro 63 hostů. Ubytovat se může jednotlivec, pár i skupinka v jedném z našich pokojů nebo apartmánů. Na výběr máte:
- devět 2-lůžkových pokojů Double city view s manželskou postelí, přistýlkou ​​a balkonem,
- pět 2-lůžkových pokojů Double room street view s manželskou postelí a přistýlkou,
- sedm 2-lůžkových mezonetových apartmánů s manželskou postelí a přistýlkou.

Každý apartmán i pokoj je vybaven televizí se satelitním příjmem, telefonem, lednicí, pracovním stolem a trezorem. V rámci apartmánu si užijete společný čas v obývacím pokoji s pohodlným sezením a balkonem. Komfort v každém pokoji i apartmánu zajišťuje koupelna s vanou, toaletou a bidetem. V celém objektu je zabezpečeno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na recepci Vás s radostí přivítají v našem hotelu. Zde zaplatíte kreditní kartou nebo Vás zavedou do restaurace. V ní si polakotíte na výborném jídle během celého dne. V exteriéru si posedíte na sezení na terase nebo v altánku, případně pogriluje speciality. Zahrajete si také petangue i golf. Dokonalý relax u nás zažijete ve wellness centru se saunou, vířivkou, masážemi, kosmetickými i wellness procedurami. Parkování vozidel je přímo v areálu - zpoplatněno, nebo ven na ulici. Těšíme se na Vás!

Co vidět v okolí? Nenáročná procházka s návštěvou kaváren, nakupování, cyklistika i pěší turistika - nejen tyto aktivity vyplní Váš čas. Určitě doporučujeme Karlovarské divadlo, Zámeckou věž, Tržní kolonádu i vyhlídku Diana. Za zmínku stojí také výlety do Muzea Jana Bechera, Sklárny Moser, do Kostela sv. Anny. Historii poznávejte i na Hradě Loket či Hradě a zámku Bečov nad Teplou. V zimě se kromě provětrání na čerstvém vzduchu také zabavíte bruslením na ledě.