Srub na břehu vlastního rybníka Čermáček

Jen 40 kilometrů jižně od hlavního města Praha, na okraji obce Borotice, je situován Srub Čelina s vlastním rybníčkem Čermáček.

Přímo na našem rybníku si zalovíte pstruhovité ryby, můžete si je vzít domů nebo Vám je rádi připravíme v naší restauraci. Výbavu pro rybáře Vám zapůjčíme. Cyklisté se potěší mnohým cyklostezkám, turisté mohou objevovat krásy Slapské přírody, Vltavského údolí nebo navštívit město Dobříš. Výbornou volbou pro Vaše zdraví i relax je nordic walking po okolních stezkách a podél rybníčků. Trekingové hole Vám v případě potřeby zapůjčíme. Pokud máte rádi zvířata doporučujeme Vám návštěvu místních chovatelů domácích zvířat (husy, kachny, ovečky, slepice atd.). Pokud Vás láká poznávat krásy hlavního města, jen 15 kilometrů od ubytování se napojíte na dálnici a za necelých 45 minut jste v stověžaté Praze.

Pěkné prostory a útulné ubytování ve Srubu Čelina Vám nabízíme během celého roku. Ubytování disponuje kapacitou 17 lůžek včetně přistýlek v těchto pokojích:

- jedném 3-lůžkovém pokoji s palandou, samostatným lůžkem a možností jedné přistýlky,
- jedném 5-lůžkovém pokoji s manželskou postelí, palandou, samostatným lůžkem a možností dvou přistýlek na rozkládací pohovce,
- jedném 5-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá s palandou, samostatným lůžkem a možností přistýlky na gauči.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro Vaše děťátko připravíme i dětskou postýlku. V prostorách srubu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Máte chuť na vydatnou snídani, minutkové pokrmy nebo grilovaného pstruha? Případně hledáte prostor na Vaši rodinnou oslavu či firemní akci s množstvím dobrot podle Vaší chuti? V naší restauraci (kapacita 50 míst) Vám připravíme jídla dle Vašeho výběru.

Pohodový čas můžete strávit i na terase případně grilováním vlastních pochutin na grilu nebo opékáním na ohništi. Zapůjčíme Vám společenské hry a poskytneme prostory pro úschovu Vašich kol. Na zaparkování aut slouží dostatečně velké parkoviště před objektem. Dopřejte si volný čas v našem srubu a my se postaráme o Váš komfort. Těšíme se na setkání s Vámi ve Srubu Čelina.