Kanadský srub v nádherném prostředí

Nově postavený Srub Dolní Orlice u Králík je situován ve vesničce Dolní Orlice, která je částí obce Červená Voda. Tato lokalita leží v blízkosti pohoří Králický Sněžník a jen několik kilometrů od hranic s Polskem.

Od srubu se vydáte na turistiku, ať už pěšky nebo na kole. Za cíl si můžete určit například vrch Králický Sněžník, některou z rozhleden i Stezku v oblacích na Dolní Moravě. Za zmínku stojí poutní místo Hory Matky Boží. Pro nadšence historie doporučujeme Vojenské muzeum Králíky a Muzeum čs. opevnění. Milovníky koní přivítá jezdecký klub Lipka. Osvěžení v letních měsících najdete u Pastvinské přehrady, na koupališti v Králíkách nebo v Sportovním areálu Žamberk. Termální bazény Velké Losiny se postarají o odpočinek i zábavu během celého roku. Pokud Vás lákají zimní sporty, od srubu to máte blízko hned na několik svahů, doporučit můžeme lyžařský areál Dolní Morava nebo Skipark Červená Voda propojen s lyžařským střediskem Čenkovice. V resortě Dolní Morava na Vás čeká zábava také v létě. Na výlet do Polska se můžete vydat autem i po jedné z pěších či cyklistických tras.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování ve srubu s kapacitou pro 16 hostů. V novostavbě srubu kanadského stylu se budou cítit dobře jak rodiny s dětmi, tak i skupiny lidí, kteří hledají aktivity v přírodě.

Společné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti, která spolu s kuchyní a jídelním posezením tvoří jeden velký otevřený prostor. Ve společenské místnosti se pohodlně usadíte na gauči nebo na sedacích vacích a podíváte si oblíbené programy na televizoru se satelitním příjmem. Odtud dohlédnete i na děti, které najdou zábavu v dětském koutku s hračkami. Krb se postará o teplo i atmosféru. Přípravu jídel zvládnete hravě v kompletně vybavené kuchyni s indukční varnou deskou, el. troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, toustovačem, topinkovačem a tyčovým ručním mixérem. Samozřejmostí je jídelní posezení se stolem a sezením z masivního dřeva pro všechny hosty.

Po dni plném aktivit Vás na spánek zláká jedna ze 4 ložnic. Všechny ložnice jsou vybaveny stejně, jednou manželskou postelí a jednou palandou. V každé se nacházejí také dva noční stolky, skříň a komoda. Na požádání připravíme dětskou postýlku. Komfort je zaručen také díky dvěma koupelnám. Koupelna v přízemí disponuje sprchovým koutem, toaletou a infrasaunou pro dvě osoby. Na patře najdete koupelnu s vanou i samostatnou toaletu. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér srubu Vám poskytne zastřešené venkovní sezení s krbem, kde je možné grilovat. Děti určitě nadchne hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm nebo trampolína. Sportovní vybavení jako lyže či kola si odložíte ve vyhrazeném prostoru u vchodu do srubu. Parkování pro 4 auta je zajištěno přímo u objektu. Přijďte načerpat novou energii do Srubu Dolní Orlice u Králík a ciťte se u nás jako doma.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky