Netradiční ubytování

Hledáte oázu klidu? Zveme Vás do moderně zařízeného Srubu Pedla, který se nachází na pomezí Krkonoš a Českého Ráje, v měste Lomnice nad Popelkou. Jedinečnou atmosféru v našem srubu Vám dotvoří teplo sálající z krbové pícky.

V Českém Ráji Vás okouzlí nedotčená příroda. Kochat se její krásou víte po turistických stezkách. Cyklistickými vycházkami se také povozíte po Jizerských horách i Krkonoších. Léto je skvělé na koupání v bazénech aquaparku Kníže Jičín. Historii okusíte na Zámku Jičín. S dětmi si naplánujte výlet do Zoo Liberec, procházku na Ještěd nebo pod povrch do Bozkovské Jeskyně. V zimě si zalyžujete v blízkém Táboře.

Celoročně Vás vroucně přivítáme v našem Srubě Pedla, který je kapacitně uzpůsoben pro 6 osob. Ideální je tak pro rodinku nebo menší skupinku přátel a známých.

Vzácný čas s nejbližšími můžete přežít v obývacím pokoji s krbovou kamnou, televizorem se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Netradiční je zde visící houpačka pro děti. Výborné pokrmy si připravíte v kuchyni, v níž výbavě se nachází keramická varná deska, plynová dvojplotna, el. trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí a kávovar. Připravená jídla si vychutnáte na jídelním sezení.

Ke klidnému spánku jsme připravili dvě ložnice - jednu 2-lůžkovou s manželskou postelí a jednu 4-lůžkovou se dvěma lůžky na přízemí a dvěma lůžky na patře. K dispozici je u nás i koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Zabezpečené je také bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru ubytování si odpočinete na terase s posezením i altánku. Nechybí u nás gril, kotlík, ohniště, zahradní houpačka a pro děti pískoviště, houpačka, skluzavka a trampolína. Dětem jsme připravili dětskou postýlku a vysokou židličku. Po dohodě Vám nabízíme možnost zajištění masáže i polopenze. Parkování aut je přímo u srubu. Těšíme se na Vás!