Apartmány na statku, prostor pro oslavy

Statek Kloubek leží na okraji vesnice Chabičovice, která je částí obce Mirkovice, v okrese Český Krumlov, v Jihočeském kraji. Jen 1,2 km od statku se nachází golfové hřiště. Vesnice je 4,5 km vzdálená od okresního města, které je zapsáno na seznamu UNESCO.

Tento kraj je ideální pro milovníky historie, ve městě Český Krumlov můžete obdivovat historické centrum s romantickými zákoutími i hrad a zámek, kde byste si měli prohlédnout nejen interiéry ale také zahradu s přírodním divadlem a otáčivým hledištěm. Dalším místo ze seznamu UNESCO je i vesnička Holašovice, kde můžete obdivovat statky ve stylu selského baroka. Z dalších historických památek v okolí zmíníme hrad a zámek Rožmberk, zámek Hluboká nad Vltavou, hrad Nové Hrady a zříceninu Vítkův Hrádek. V této oblasti si na své přijdou také vodáci, sjíždět můžete Vltavu, v okolí najdete půjčovny raftů a kánoe. Dětem uděláte radost návštěvou zoologických zahrad Dvorec a Hluboká nad Vltavou či Aquaworld Lipno. Krásný výhled a možná i trochu adrenalinu zažijete na Chodníku korunami stromů Lipno nad Vltavou. Pokud se k nám chystáte v zimě, zábavu nabízí Skipark Frymburk.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánech na statku. Na výběr máte z 8 apartmánů s různou kapacitou, ve kterých se celkově může ubytovat až 32 hostů. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmá ALEX - apartmán s 2 ložnicemi, pro 4 - 5 osob,
- Apartmá EMIL - apartmán s 2 ložnicemi, pro 4 osoby,
- Apartmá Brusel - apartmán s 2 ložnicemi, pro 4 osoby,
- Apartmá MAJA - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 - 5 osob,
- Apartmá PRIVAT - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 osoby,
- Apartmá SVATEBNÍ - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 osoby,
- Apartmá seník 1 - pokoj pro 4 - 5 osob, se sdílenou koupelnou,
- Apartmá seník 2 - pokoj pro 4 - 5 osob, se sdílenou koupelnou.

V každém apartmánu najdete televizi s digitálním příjmem (v některých apartmánech jsou dvě televize). Většina apartmánů disponuje kuchyní s kompletním vybavením včetně keramické varné desky, elektrické a mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, kávovaru a chladničky s mrazničkou. V apartmánech SENÍK 1 a 2 nenajdete kuchyň, k zařízení však patří lednice a rychlovarná konvice. Součástí apartmánů je koupelna se sprchovým koutem a toaleta, hosté z apartmánů SENÍK 1 a 2 využívají společnou koupelnu. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Všem hostům jsou k dispozici společné prostory, jídelna, kde se podávají snídaně a salon s posezením, kulečníkem a wellness zónou, kde můžete za příplatek využívat vířivku a infrasaunu. V případě organizace menších akcí, firemních či rodinných, vyžijete zasedačku (až pro 50 osob). Pro větší oslavy a svatby se nabízí stodola s kapacitou až pro 120 hostů. O pohoštění se postará cateringová firma.

V uzavřeném dvoře najdete posezení, kde je možné grilovat. Hosté mohou použít čerstvé bylinky z naší bylinkové zahrádky. Kromě kulečníku si u nás zahrajete i stolní tenis nebo petangue. Cyklisté a golfisté jistě ocení vyhrazenou místnost pro odkládání sportovního vybavení. U statku je možné zaparkovat 6 aut.

Ať už si hledáte pohodlné ubytování na dovolenou nebo romantické místo pro Vaši svatbu či oslavu, Statek Kloubek Vás jistě okouzlí. Rádi Vás u nás přivítáme!