Moderní ubytování pro skupinku

Zveme Vás do našeho Statku Vletice, který se nachází v obci Vletice, ležící v údolí potoka Brzina, na spojnici mezi Krásnou Horou nad Vltavou a Vysokým Chlumcem u Sedlčan, v turistické oblasti Toulava.

Celoročně pronajímáme ubytování jedné skupince hostů - 20 osob, kteří mohou využít zrekonstruované prostory Statku Vletice. Individuálně se víme dohodnout na ubytování maximálně 42-členné skupiny hostů, která si u nás může uspořádat školení, teambuilding nebo oslavu.

Naše ubytování tvoří velká společenská místnost, kuchyň a 6 pokojů. Příjemné chvíle můžete trávit v prostorné ,,maštali"- sloužící i jako konferenční místnost. Její součástí je bar, stoly s posezením, dataprojektor, flipchart a lednice v kuch. koutku. Výborná jídla si můžete připravit v kuchyni, kde je el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí a jídelní sezení. Přímo při kuchyni jsou umístěny dvě toalety.

Spánek zajišťují dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a sdílenou koupelnou, jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní externí koupelnou, dva 4-lůžkové pokoje se dvěma manželskými postelemi a sdílenou koupelnou i rodinný pokoj se čtyřmi oddělenými lůžky, dvěma přistýlkami na pohovce a s vlastní koupelnou. Koupelny jsou pokaždé se sprchovým koutem a toaletou. Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud rádi odpočíváte, po dohodě lze využívat prostory privátního wellness centra se saunou, vířivkou a možností objednání masáže. V případě většího zájmu a okolností lze po dohodě používat i venkovní kamenný bazén. Nad wellness centrem je k dispozici herna s hračkami. Na zahradě se nachází posezení i gril. U nás máme možnost zapůjčení pěti elektrokol a tří klasických kol. Dětská postýlka i vysoká stolička je zdarma. Za poplatek je možné využívat pračku a žehličku. Parkování pod dohledem kamer je přímo v areálu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi