U rybníka, útulné a čisté ubytování

Pokud hledáte místo na letní tábor, teambuiding, rodinnou oslavu nebo jinou větší akci, přijďte do Táborové základny Karolín. Naše ubytování se nachází v blízkosti rybníka ke koupání a lesa, v rekreační oblasti Karolín města Rájec-Jestřebí, v okrese Blansko.

U nás se si užijete klid a relax v krásném prostředí. Nacházíme se v blízkosti Moravského Krasu. Turisté vyhledávají i Macochu, kde jsou nádherné stezky. Volný čas můžete trávit i procházkou lesem se sběrem lesních plodů. Doporučit Vám můžeme i výlety do okolí - na Zámek Rájec nad Svitavou, Spešovskú rozhlednu, Zámek Černá Hora i do podzemí, kde jsou Sloupsko-šošůvské jeskyně. V létě je kromě koupání na rybníku možné koupání v Aquaparku Blansko.

Od června do září (případně po dohodě i v květnu a říjnu) se můžete ubytovat v Táborové základně Karolín. Celková kapacita pro oslavy je 59 osob (pro tábory je z hygienických důvodů vyhrazených 50 lůžek). Ubytování poskytujeme v těchto ubytovacích jednotkách:
- jednom 1-lůžkovém pokoji s pevným lůžkem v budově,
- jednom 2-lůžkovém pokoji se dvěma pevnými lůžky v budově,
- tří 8-lůžkových pokojích (dva s oddělenými lůžky, jeden s palandami) v budově,
- čtrnácti 2-lůžkových letních stanech, kde jsou pokaždé dvě lůžka nad zemí,
- dvou 2-lůžkových dřevěných chatkách s oddělenými lůžky.

Pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek. Hosté mohou využívat pokaždé společné sociální zařízení - pro pány jedna koupelna s pěti sprchami a umyvadly, pro dámy jedna koupelna s pěti sprchami a umyvadly. Toalety jsou také vymezeny pro pány a dámy. V rámci hlavní budovy je umístěna kompletně zařízená kuchyně, jejíž součástí je el. trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a jídelní posezení. Příjemné chvíle můžete trávit v jídelně s krbem nebo v klubovně. Z kuchyně vede východ i na terasu.

V exteriéru ubytování je k dispozici ohniště s posezením i zastřešená terasa s posezením. U nás si můžete zahrát volejbal i stolní tenis. Parkování maximálně 4 vozidel je možné i u objektu, hostům řadíme využít parkování vzdálené cca 20 od objektu. Těšíme se na Vaše krásné chvíle u nás!