Loading

Penziony v Teplicích nad Metují

(3 objekty + 11 objektů v okolí 25 km)

Penzion Čtyřlístek

Teplice nad Metují, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Ubytování blízko lyžařského střediska!

Pension St. Florian

Teplice nad Metují, na okraji obce / města
Přijemný penzion v tichém prostředí

Penzion Rybárna

Teplice nad Metují, v obci / ve městě
Penzion v klidném prostředí Adršpašska!

Pension Dita

Adršpach (Teplice nad Metují 2,0 km vzdušně), v rekreační ob...
Rodinný penzion-Adršpach-Teplické skály

Penzion Adršpach

Adršpach (Teplice nad Metují 4,8 km vzdušně), v obci / ve mě...
U nás Vás budeme hýčkat

Adršpach - Skalní vyhlídka

Adršpach (Teplice nad Metují 4,9 km vzdušně), v obci / ve městě
Klid s výhledem na Adršpašské skály

Penzion pod hradem

Adršpach (Teplice nad Metují 5,2 km vzdušně), v obci / ve mě...
Pěkný penzion u kouzelné přírody

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice (Teplice nad Metují 8,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u vody
Romantické ubytování u koní!

Pension Radvanice

Radvanice (okres Trutnov) (Teplice nad Metují 8,5 km vzdušně), v obci / ve městě, v...
Vše na jednom místě

Pension Ve Mlejně

Suchý Důl (Teplice nad Metují 8,9 km vzdušně), v obci / ve městě
Příjemné ubytování v rodinném penzionu
1 - 14 / 14

Penziony Teplice nad Metují

Penziony Teplice nad Metují 1

Vstříc dobrodružství, které čeká v srdci Teplických skal

I když je Česká republika pro někoho malá, nemůže jí upřít jednu zajímavou věc. I přes její rozlohu se v ní nachází řada velmi atraktivních skalních měst, která nám závidí takřka celý svět. Proto by byla velká škoda se jim dlouhodobě vyhýbat.

Neexistuje totiž nic romantičtějšího než západy slunce nad skalními útvary, nebo fascinující rodinný výlet do skalního bludiště. Nemusíte ale jezdit na druhý konec republiky, kde na Vás čeká Český ráj, nebo o něco větší České Švýcarsko.

Stačí, když se vydáte do Teplic nad Metují, které se nacházejí v Královéhradeckém kraji. Samy o sobě spadají do chráněné krajinné oblasti Broumovsko, které jim propůjčuje vhodné podmínky pro pěší turistiku i pro dlouhou a nikým nerušenou jízdu na kole.

Abyste se pak nemuseli už o nic dalšího starat, prozřetelně si zarezervujte cenově dostupný penzion. Nespornou výhodou této varianty je totiž skutečnost, že personál vezme některé každodenní práce na sebe, takže si můžete naplno užívat svého zaslouženého volna.

Rekreace v městě plném zeleně

I když jsou Teplice nad Metují město, jsou hojně obehnané zelení. Z toho důvodu zde není problém pronajmout si cenově dostupné penziony v centru města, ale i na jeho okraji, které Vás maximálně přiblíží k místní přírodě. Velmi oblíbené jsou tu například levné penziony v lese, které se báječně hodí jak pro svatby, tak pro relaxační pobyty. Líbit by se Vám mohly i penziony, které jsou na samotě, nebo u vody. Vzhledem k velikosti okolních prostranství se nemusíte bát do Teplic nad Metují přijet i s Vaším psem, který v nich bude mít dostatečný prostor k venkovnímu pohybu.

Penziony Teplice nad Metují 2

Co se týče velikosti pokojů, penziony jsou na tom v tomto ohledu různě. Takové, které se zaměřují na letní a zimní dovolené párů s maximálně jedním dítětem Vám pronajmou pokoje s jednou ložnicí, toaletou a koupelnou. Také v nich bývá televize, malá lednice a rychlovarná konvice.

Jiné jsou naopak přizpůsobené pro velké rodinné dovolené a teambuildingy, takže Vám umožní nocovat v pokojích s několika ložnicemi s koupelnou, obývacím pokojem s televizí a pohovkou a plnohodnotnou kuchyní s jídelnou.

Naprostou samozřejmost představuje společná restaurace, venkovní posezení a připojení Wi-Fi. Pokud to prostor umožňuje, vykoupete se i v bazénu nebo vířivce.

Místa v Teplicích nad Metují, která stojí za to navštívit

V Teplicích nad Metují je toho hodně k vidění. Věděli jste například, že jsou v nich dva zámky? Ani jeden z nich dnes neslouží svému původnímu účelu, ale to nemění nic na tom, že je na ně velmi pěkný pohled. Dominantou města je také kostel sv. Vavřince a poutní kostel Panny Marie Pomocné. Aby toho nebylo málo, svou cestu si protáhněte ke kostelu Nejsvětější Trojice nebo ke kostelu Panny Marie ve Zdoňově.

S dětmi ale můžete vyběhnout i ke zřícenině hradu Skály. Pro ozdravnou procházku si vyberte Teplické skály, které Vás dovedou až ke Stříbrnému prameni. Kdo si troufne ještě dál, ten se dostane až k Vlčímu vodopádu, který v zimě zamrzá do monumentálního ledopádu. Úplně mimo není ani dlouhá túra skalním městem, na jejímž konci na Vás čeká sousední Adršpach.

Penziony Teplice nad Metují 3

Jaké možnosti nabízejí levné penziony v této oblasti?

Kdo hledá cenově dostupný penzion v Teplicích nad Metují, ten hledí i na jeho správnou výbavu. Nebo by minimálně měl. Protože jedině to ho ochrání před tím, že se s kočárkem vydá do jediného z nich, který disponuje schody. Popřípadě na místě zjistí, že se v něm nemůže ubytovat pes, kterého si vzal s sebou.

Abyste rezervaci svého vysněného ubytování v malebné chráněné krajinné oblasti Broumovsko dobře zvládli, využijte služeb našeho bezplatného vyhledávacího agenta. V jeho filtrech můžete poznačit, zda preferujete penziony v Teplicích nad Metují, které mají více ložnic a koupelen, nebo takové, které Vám umožní lenošení v privátní sauně nebo vířivce. Během okamžiku si zarezervujete i ubytování vhodné pro lyžovačku, nebo zjistíte stav volných kapacit na Vánoce, Velikonoce nebo Silvestra. Jak tedy vidíte, společně to všechno hravě zvládneme.

Ačkoliv jsou Teplice nad Metují oblíbeným turistickým střediskem, nemusíte mít strach z několikatisícových davů. Z toho důvodu se do nich nemusíte zdráhat přijet o jarních nebo velkých letních prázdninách. Pokud by se i přesto stalo, že byste potřebovali uniknout od čilého ruchu centra města, v přírodě je pro Vás všechny místa dost.

Názory a doporučení

Hana Zmátlová (skupina - návštěvník) 16.10.2019
Klid