Pěkná ubytovna - certifikována i KČT.

Pokud hledáte dlouhodobější ubytování nebo pobyty i na kratší dobu, zveme Vás do naší Turistické ubytovny Skorotice, která se nachází v centru malebné vesničce Skorotice - Chlébské, mezi Nedvědicí a Hodonínem u Konštátu.

Poznávejte okolí nejen pěšky nebo i na kole či autem. Doporučujeme Vám navštívit Údolí Chlébského potoka. Nevynechejte ani Hrad Pernštejn, který je ve vzdušné vzdálenosti 4 km od obce. V létě si zaplavete v Přehradě Vír. Po stopách historie se můžete vydat na Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. V zimě si zalyžujete na svazích střediska Nové Město na Moravě - Harusův kopec.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v naší komfortně zařízené Turistické ubytovně Skorotice, která disponuje celkovou kapacitou pro 23 osob. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Vybrat si u nás můžete:
- pět 2-lůžkových pokojů,
- tři 3-lůžkové pokoje,
- jeden 4-lůžkový pokoj.

Každý z našich devíti pokojů je vybaven příslušným počtom lůžek. Na chodbě se nacházejí dvě společné koupelny se sprchami a čtyři toalety. Společný čas prožijete ve společenské místnosti s televizí a východem na terasu. K uvaření vlastních jídel poslouží společná kuchyň s jídelnou v přízemí. Zde si také můžete pronajmout sál, vhodnou pro oslavy, akce nebo jiné příležitosti (pronájem i kuchyně a jídelny - restaurační prostory).

V exteriéru ubytování jsme pro krásné zpříjemnění volného času připravili venkovní posezení na terase. Děti se zahrají na hřišti s pískovištěm, houpačkou, prolézačkami a skluzavkou. Parkování Vašich aut je zajištěno přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!