Klidné ubytování v podhůří Krkonoš

Chalupu Ubytování 67 najdete v obci Kunčice nad Labem, v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Tato obec v údolí Labe je jen pár kilometrů vzdálená od města Vrchlabí, které je považováno za bránu do Krkonoš.

Tato oblast Vám poskytne bohaté možnosti volnočasových aktivit během celého roku. Krkonoše můžete poznávat pěšky i na kole. Úžasný výhled si vychutnáte z rozhleden Žalý a Černá hora i z nejvyšší hory Sněžky, na kterou se můžete vyvézt lanovkou. S dětmi si užijte zoologickou zahradu Dvůr Králové nad Labem. Pokud hledáte letní osvěžení nevynechejte přírodní koupání na Kačáku, příjemný den strávíte i na koupalištích (Valteřice, Čistá, Dolní Kalná) nebo přehradách (Labská, Les Království). Daleko to nemáte ani do aquaparku ve Špindlerově Mlýně. V zimě máte na výběr hned několik lyžařských areálů v okolí (Vrchlabí, Horní Lánov, Herlíkovce, Benecko, Špindlerův mlýn a další) i upravovaných běžeckých tratí.

Během celého roku nabízíme ubytování v rodinném domě s celkovou kapacitou pro 9 osob. Příjemnou dovolenou zde mohou strávit rodiny s dětmi i skupinky přátel, kteří chtějí vyrazit na turistiku.

V přízemí najdete společenskou místnost, kde se ve volném čase podíváte na televizi se satelitním příjmem, přičemž se usadíte na gauči nebo v křeslech. Nachází se zde také jídelní stůl se židlemi. Kuchyňský kout je oddělen od společenské místnosti pultem. Při přípravě jídel podle vlastních chutí Vám poslouží plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice a chladnička s mrazákem, čas Vám ušetří myčka nádobí. Samozřejmostí je také koupelna se sprchovým koutem a vanou, kde najdete i pračku, a samostatná toaleta.

Rovněž na přízemí je Vám k dispozici jedna 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Další ložnice jsou umístěny v podkroví, zde si odpočinete ve dvou 2-lůžkových ložnicích s manželskými postelemi a jedné 2-lůžkové ložnici se dvěma samostatnými lůžky. Pro nejmenší podle potřeby připravíme dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě si v letním období posedíte a připravit si můžete dobroty na grilu nebo na ohništi. Jako úschovnu kol a lyží využijete uzamykatelnou kůlnu umístěnou na pozemku. Parkovací místa pod střechou jsou zajištěny pro 3 auta. Přijďte k nám na příjemnou dovolenou v Podkrkonoší. Těšíme se na Vás v Ubytovaní 67!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky