Příjemná a útulná chalupa se saunou

Zveme Vás na letní nebo zimní dovolenou do naší útulné chalupy Ubytování Antony, která se nachází v obci Bělá pod Pradědem, v okrese Jeseník. V naší chalupě se dokonale zrelaxujete v sauně i při trávení chvil s nejbližšími na zahradě v obklopení jedinečné přírody.

Pokud se rozhodnete pro nenáročné procházky, doporučujeme vyjet na nejvyšší horu Moravy - Pradědu i k Vysokému vodopádu. Výborně značené jsou cyklostezky nebo naučné stezky v Jeseníkách. V létě se během horkých dní chladíte v bazénech koupaliště přímo v Domašově nebo v Lázních Jeseník. Děti zabavíte například výlety na Zámek Velké Losiny, do Ruční papírny Velké Losiny i k replicím středověkých mlýnů - Zlatorudné mlýny. Milovníky běžeckého lyžování nadchnou dokonale upravované tratě. Zalyžovat si můžete také v stediskách ve Filipovicích, Pradědovi, Koutech nad Desnou i Ramzové.

Celoročně se můžete ubytovat u nás v chalupě, která je kapacitně uzpůsobena pro 10 hostů (+ 2 na přistýlce). Romantickou atmosféru Vám dotvoří kachlová kamna v obývací místnosti. Rovněž se zde nachází televizor se satelitním příjmem a pohodlný kožený gauč. Lahodné jídla si připravíte v kuchyni, která je vybavena plynovým sporákem, lednicí s mrazákem, rýchlovaronou konvicí a mikrovlnnou troubou. Komfort v ubytováni poskytuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Na patře chalupy jsou pro klidný spánek určeny tři ložnice. K dispozici jsou Vám dvě 4-lůžkové ložnice - jedna s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, druhá s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 hosty. Také využijete jednu 2-lůžkovou ložnici se samostatnými lůžky. V celém objektu je samozřejmostí bezplatné WiFi připojení na internet.

Upravená oplocená zahrada je ideální na odpočinek na čerstvém vzduchu. Děti se zde do sytosti vyběhají, Vy si při tom posedíte na venkovním posezení nebo ugrilujete speciality na grilu i ohnisku. Po dohodě Vám umíme zpřístupnit saunu. V případě deště se schováte v malé pergole. Parkování aut jsme zajistili přímo u Ubytovaní Antony. Srdečně se těšíme na Vás.