Se saunou, bazénem, salonkem a dalším

Ubytování Dvůr U kapličky - zrekonstruovaná zemědělská usedlost - je oázou klidu a pohody, situovaná v obci Nové Dvory, poblíž města Žďár nad Sázavou. U nás si užijete relax v sauně, letním venkovním bazénu nebo při hraní společenských her.

Okolí nabízí několik cyklostezek i turistických stezek. V blízkosti si procházkou po lese nasbíráte lesní plody a houby. Na tenisovém kurtu v obci si rozhýbete Vaše tělo. V letním období si zaplavete v rybníku nebo v bazénech koupaliště (do 5 km). Z rozhledny Rosička si užijete krásné výhledy na náš kraj. Nevynechejte ani Hasičské muzeum (Přibyslav), Zámek (Polná), katakomby a ZOO (Jihlava). V zimě vyzkoušíte sjezdovky i běžecké tratě v Novém Městě na Moravě.

Celoročně se u nás ubytuje až 8 hostů v apartmánu nebo studiu Ubytování Dvůr U kapličky. Každá ubytovací jednotka disponuje vlastním vchodem. Vybrat si můžete:
- 2-lůžkové studio s manželskou postelí,
- 6-lůžkový apartmán s jednou ložnicí - manželská postel v ložnici, dvě přistýlky na gauči v obývací části + manželská postel v obývací části.

Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyňkou, kde je elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, remoska a jídelní posezení. Stejně využijete televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelnu a toaletu. Ve studiu je koupelna se sprchovým koutem, v apartmánu s vanou. Nechybí WiFi připojení zdarma.

Společný čas strávíte v salonku - společenské místnosti s televizí, krbem a sezením. Relaxovat se u nás můžete v sauně nebo ve venkovním bazénu (bazén v létě). V herně s hračkami využijete šipky, stolní tenis i kulečník. Víme Vám uschovat kola, lyže. Děti se zabaví na velké upravené zahradě s dětským hřištěm (pískoviště, houpačka). Ven je k dispozici terasa s posezením, krb, ohniště, gril. Dětská postýlka - po dohodě. Zaparkovat svá auta víte přímo při ubytování. Těšíme se na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty