Útulné apartmány v centru města

Zveme Vás k nám do Ubytování Heřmánek, nacházejícího se v centru města Třeboň, v okrese Jindřichův Hradec.

Město Třeboň Vám nabízí různé možnosti trávení klidné ale i aktivní dovolené. V letních měsících doporučujeme osvěžení na Rybníku Svět, který se nachází na okraji města Třeboň a je oblíbeným střediskem rekreací a vodních sportů. V jeho okolí jsou také dostupné mnohé turistické trasy a cyklostezky - přímo kolem rybníka vede i naučná stezka Cesta kolem Světa. V případě špatného počasí, doporučujeme navštívit plavecký bazénový komplex v Třeboni. Dokonalý relax pro Vaše tělo si dopřejete v moderním Wellnesscentre Aqua viva, s 25 metrovým bazénem se slanou vodou a vodními atrakcemi. Za historií se vydejte do Zámku Třeboň, Digitálního skanzenu Ludmila, Zámku Stráž nad Nežárkou a pod.

Celoročně Vám nabízíme ubytování ve dvou moderně zařízených apartmánech s celkovou kapacitou pro 9 osob (včetně přistýlek). U nás se můžete ubytovat v těchto ubytovacích jednotkách:
- jednom 2-lůžkovém apartmánu č. 1 s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládacím gauči,
- jednom 3-lůžkovém apartmánu č. 2 s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami na rozkládacím gauči.

Apartmány disponují téměř stejným vybavením, kromě příslušného počtu lůžek se v každém nachází vlastní obývací prostor s televizí, rozkládacím gaučem a jídelním posezením. Přímo s obývacím prostorem je propojen plně vybavený kuchyňský kout s indukční dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Součástí každého apartmánu je i vlastní koupelna s umyvadlem, vanou / sprchovým koutem, ručníky, stojanem na sušení prádla a toaletou (apartmán č. 1 má samostatnou toaletu na chodbě). V celém objektu je pro hosty dostupné bezplatné WiFi připojení na internet (přes pevnou linku).

Ke každému apartmánu náleží vlastní venkovní posezení s možností grilování. Svůj volný čas můžete strávit i hrou stolní tenis. Na požádání Vám rádi zapůjčíme žehličku se žehlicím prknem a dětskou postýlku s matrací a povlečením (za poplatek). Svá kola si odložíte v místnosti k tomu určené. Parkování Vašich aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu.