V areálu keramické dílny s hospůdkou

V našem ateliéru nabízíme i pobyty se zážitkem v keramické dílně nebo přímo pálení keramiky ve venkovních pecích. Kurzy pro dospělé, případně pobyt pro děti na letním keramickém táboře nebo pobyty pro rodiny s programem v keramické dílně.

Ubytování - keramický ateliér KVAK se nachází v Koněšíně, v překrásném okolí Českomoravské vrchoviny. Ubytování je vhodné pro ty, kteří milují přírodu, klid, dobré jídlo a také tvůrčí činnost. U nás si vyzkoušíte práci s hlínou v keramické dílně pod vedením zkušených lektorů. Také si můžete zakoupit různé keramické výrobky přímo z naší dílničky.

Naše ubytování je Vám k dispozici během celého roku. Ubytujeme Vás na kratší i dlouhodobější pobyt. Ubytování disponuje kapacitou 23 lůžek, a to v těchto pokojích:
- dvou 1-lůžkových pokojích, z toho je jeden bezbariérový,
- čtyřech 2-lůžkových pokojích, z toho je jeden bezbariérový,
- třech bezbariérových 3-lůžkových pokojích,
- jedném 3-lůžkovém pokoji s přistýlkou.

Všechny pokoje i celý objekt je vybaven bezplatným kabelovým a WiFi připojením na internet. V přízemí i na patře se nachází společenská místnost, každá s pohovkou a společenskými hrami. Společenská místnost v přízemí navíc disponuje krbem. Pro hosty je připravena i sdílená kuchyň vybavená elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a menším jídelním posezením. Na každém podlaží je pokaždé jedna koupelna se sprchovým koutem, toaletou a jedna samostatná toaleta. V koupelně na patře je navíc pračka, žehlička a sušák na prádlo.

V naší hospůdce (cca 10 metrů od ubytování) si dopřejete vydatná jídla během celého dne a posedět si můžete i na terase. V hospůdce Vám rádi připravíme i oslavu nebo jinou společenskou akci. V exteriéru ubytování si můžete také grilovat, opékat a dětičky se zabaví na pískovišti, houpačce nebo s hračkami. Dospělí se potěší společenským hrám jako např. šipky, stolní tenis, petangue, badminton a ti nejmenší zvířátkům v naší mini ZOO (králíci, slepice a jiné domácí zvířátka).

Pokud si s sebou přinesete kola, můžete si je bezpečně odložit v chodbičce u vchodu do objektu. K dispozici je Vám také šatna. Vaše auta bezpečně odparkujete při ubytování.

Máte rádi cyklistiku? Pak jste u nás správně. Okolí Koněšína poskytuje množství možností na cyklovýlety. Takže o zážitky máte postaráno. Pokud si nevezmete vlastní kola, rádi Vám za symbolický poplatek zapůjčíme ty naše. Vydejte se na zříceninu hradu Kokštejn nebo Lamberk, Zámek Náměšť nad Oslavou nebo Budišov. V létě se vykoupete ve Vodní nádrži Dalešice. V zimě si zalyžujete na lyžařském svahu s vlekem Zbraslav u Brna.

Přijďte strávit příjemný volný čas k nám do Koněšína. Pokud se rozhodnete pro naše ubytování, rozhodně se nebudete nudit. Už nyní se na Vás těšíme.