Ubytování v klidné části Kvasin

Zveme Vás do našeho nově vybudovaného Ubytování Kvasiny 325, které se nachází v klidné části obce Kvasiny. Ubytování u nás je ideální nejen pro pracující lidi i pro rekreanty, kteří touží poznávat tento okouzlující kraj.

Plánujete výlety do Orlických hor? Klidně na kole, pěší turistikou nebo i po značených trasách. Přímo v obci se nachází Zámek Kvasiny, Vodní kanál Dlouhá strouha, Sousoší svatého Jana Nepomuckého a svatého Václava. Během letních dnů si zaplavete v krytém bazénu v Rychnově n. Kn.. Doporučujeme však i výlet na Rozhlednu Skuhrov nad Bělou nebo zábavu v bazénech a na tobogánech Aquaparku Ústí nad Orlicí. V zimě si přibalte běžky i brusle na led. Lyžování je možné v obci Deštné.

Až 8 hostů si najde své dočasné bydlení i dlouhodobější podnájem u nás, v Ubytovaní Kvasiny 325. Celoročně Vám umíme zajistit výborné soukromí v jednom z našich dvou 4-lůžkových bytů se samostatnými vchody. Vhodné jsou pro rodinky, skupinky hostů i pro páry.

V rámci každého bytu využijete 4 lůžka, noční stolek a plně vybavenou kuchyňku. Součástí každé kuchyňky je elektrický sporák s keramickou varnou deskou a troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a televizor se satelitním příjmem. Schuti se najíte u jídelního sezení. Komfortní podmínky usnadní vlastní moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou v každé jednotce. Přirozeně, u nás je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Prostorné parkoviště je připraveno hned vedle Ubytování Kvasiny 325. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata