Útulný historií dýchající domek

Ubytování na Cukrmandlu se nachází na staré obchodní cestě ,,solná stezka", v obci Boršov nad Vltavou. Historií dýchající, no za to částečne zrekonstruovaný domek je ideální pro rodinku s dětmi i malou skupinku přátel a známých.

Cyklotrasy různé náročnosti, pěší turistika, rybolov případně splav na řece Vltava - aktivit na vyplnění Vašeho času v létě je dost. K oblíbeným aktivitám patří i poznávání míst - České Budějovice, Hluboká nad Vltavou či Holašovice. Ze zříceniny hradu Dívčí Kámen Vás okouzlí skvělé výhledy na přírodní scenérie. V létě si můžete zaplavat i ve vodní nádrži Římov. Každé dětské srdce se potěší výletu do ZOO Hluboká nad Vltavou. Lyžování je možné v Skiareálu Libín nebo Skiareálu Lipno.

V létě i zimě se můžete ubytovat v rekreačním domku Ubytování na Cukrmandlu, jehož kapacita je 4 pevná lůžka (manželská postel a patrová postel) a jedna přistýlka ve formě matrace. Ložnice slouží i jako obývací místnost, kde si podívaté televizi z pohovky, zahrajete se společenské hry či poslechnete rádio.

Pokud dostanete hlad, zajisté Vás potěší plně vybavená kuchyň s el. dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. V rámci domku můžete využívat koupelnu s vanou a toaletou, jakož i bezplatné WiFi připojení na internet.

V uzavřeném dvoře, společném s majitelem ubytování, si spolu s Vašimi ratolestmi můžete zahrát badminton či šipky. Děti se mohou houpat na houpačce. Po hře dobře padne odpočinutí na posezení nebo opečení buřtů na ohništi. K dispozici máme také prostor na uschování sportovních potřeb. U nás máme také dětskou postýlku, žehličku nebo služby vyprání prádla. Parkování aut je zajištěno v dvoře nebo v oploceném prostranství domu. Už se těšíte na dovolenou či delší pobyt u nás?