Apartmán v klidném prostředí

Ubytování Na kozinci najdete na okraji obce Perná, v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Dům stojí na kopci nad obcí, v klidném prostředí v blízkosti lesů CHKO Pálava.

Vyběhněte si do Pavlovských vrchů, navštivte zříceniny Sirotčí hrádek a Děvičky nebo si v Perné a okolních obcích užijte tradiční kulturní akce. Na túry do okolí můžete vyrazit pěšky nebo na kole. Zajděte si prohlédnout zámky Lednice a Valtice s parky a zajímavými přilehlými stavbami, za zmínku stojí i zámek Mikulov. Koupání si užijete na koupalištích v okolí (Mikulov, Hustopeče), na pláži u vodní nádrže Nové Mlýny v Pasohlávkách nebo v Aqualand Moravia. Z přírodních zajímavostí doporučujeme návštěvu Jeskyně Na Turoldu. Na výlet můžete vyrazit i do sousedního Rakouska.

Od dubna do října nabízíme ubytování v apartmánu, který se nachází v patře rodinného domu, v přízemí bydlí majitelé. Kapacita apartmánu je 11 osob a je vhodný pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny.

Apartmán disponuje třemi ložnicemi, jednou 3-lůžkovou se třemi samostatnými lůžky a dvěma 4-lůžkovými se dvěma manželskými postelemi. Vlastní jídla si připravíte v kompletně vybavené kuchyni, kde je Vám k dispozici keramická varná deska, elektrická trouba, chladnička, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Zde jsou umístěny i dva jídelní stoly a televize. Společně si můžete posedět také v hale na mezipatře. Samozřejmou náležitostí apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V apartmánu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Na požádání Vám poskytneme dětskou postýlku a hračky pro děti.

Na zahradě u domu využijete terasu s posezením a grilem na tuhé palivo. Děti si užijí pískoviště a skluzavku. Kola si odložíte pod přístřeškem na uzamykatelném dvoře. U domu zaparkujete 4 auta. Pokud hledáte pro svou dovolenou komfort jako doma, na klidném místě v blízkosti Pavlovských lesů, bude pro Vás Ubytování Na kozinci tím pravým. Rádi Vás u nás přivítáme.