Pěkné rodinné apartmány na Jižní Moravě

Ubytování na Podluží se nachází v okrajové části města Lanžhot, na Jižní Moravě. U nás se nejen díky vybavení jako a díky soukromí budete cítit ,,jako doma".

Jižní Čechy jsou turistama vyhledávanou lokalitou zásluhou známého Lednicko-Valtického areálu, který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Prohlídnout si zde můžete upravený zámecký park, zahrady a mnoho dalšího. Po stopách historie se vydejte i během návštěvy Břeclavského, Lednického či Valtického zámku v tomto areálu. Nejen přírodní krásy na povrchu i pod ním poznáte v Jeskyni Na Turoldu. V letním období sa zchladíte nebo si ulovíte ryby na Vodní nádrži Nové Mlýny. Našim krajem vede také několik cyklotras a naučných stezkez k rozhlednám. Zima je vhodná spíše na nenáročné procházky nebo bruslení na ledě.

Až 8 hostů si může k nám přijít užít rodinnou dovolenou nebo pobyt se známými v Ubytovaní na Podluží. K dispozici máme dva apartmány, které se dají pronajmout jako celek nebo i samostatně, zamknutím společných dveří. Na výběr máte:
• jeden 4-lůžkový Apartmán č. 1 s manželskou postelí a palandou,
• jeden 4-lůžkový Apartmán č. 2 s manželskou postelí a palandou.

Apartmány jsou řešeny téměř totožně. V každém si kromě vynikajícího spánku nebo sledování televizoru užijete i společný čas v kuchyni. Její součástí je elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. Maximální pohodlí je zajištěno také prostřednictvím využívání vlastní koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Odpočinout si nejen po dni plném výletů se dá na posezení na terase. Využijete zde také gril, ohniště či zahradní houpačku. Dětské srdce rozradostní pískoviště, skluzavka a trampolína. U nás si zdarma uschováte kola. Tak zaparkujte Vaše auta přímo u Ubytovaní na Podluží a užívejte si skvělou dovolenou. Těšíme se na Vás!