Vhodné také na retreaty, oslavy, svatby!

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii Na samotu U Včelína v Jihomoravském kraji. Naše ubytování se nachází nedaleko obce Lančov, na samotě, v klidném prostředí u lesa.

Pokud se zajímáte o volnočasové aktivity v okolí doporučujeme Vám navštívit Vranovskou přehradu, kouzelný zámek Vranov nad Dyjí nebo hrady Cornštejn a Bítov. Pokud preferujete cykloturistiku, u nás si užijete přírodní krásy jižní Moravy ze sedla kola opravdu naplno. Turisté se mohou vydat ke skalnímu labyrintu ve Vranově nad Dyjí a do Národního parku Podyjí.

Na samotě U Včelína Vás srdečně přivítáme v letním období od května do září. Nabízíme k pronájmu prostory s kapacitou 13 lůžek vhodné i na kurzy, workshopy, retreaty jakož i oslavy a romantické svatby v přírodě.

K dispozici jsou tyto pokoje:
- 2-lůžkový Levandulový pokoj s manželskou postelí,
- 3-lůžkový Medový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- 4-lůžkový Paví pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 4-lůžkový Vesnický pokoj se čtyřmi samostatnými lůžky.

V případě zájmu Vám do Medového pokoje připravíme i dětskou postýlku. Vaše vlastní jídla si přichystáte ve společné kuchyni s jídelnou, kde jsme pro Vás připravili plynový sporák, rychlovarnou konvici a lednici s mrazákem. V zařízení se nacházejí dvě společné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Slabší WiFi připojení na internet zachytíte v kuchyni anebo venku na zahradě.

Vaše společné chvíle strávíte na terase s posezením a grilem. Na zahradě s ovocným sadem si můžete i opékat, trávit pohodový čas s našimi domácími mazlíčky, hrát badminton a v neposlední řadě naplno relaxovat. Náš altán je vhodný přímo na “válení”, nachází se v něm letní lůžko. Ti nejmenší se potěší dětskému koutku s hračkami, pískovištěm, houpačkou a dětskému hřišti s trampolínou i pro větší děti.

Na vyžádání Vám po dohodě poskytneme služby praní a žehlení prádla. Vaše kola si odložíte v prostorách terasy a auta bezpečně zaparkujete přímo u objektu. Už nyní se na Vás těšíme!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty