Cenově výhodné pokoje v blízkosti Prahy

Ubytování Na statku je situováno v obci Sedlec, v okrese Praha-východ. Tato obec se nachází jen 20 kilometrů od centra Prahy.

Díky své poloze Vám tato lokalita nabídne vše, co hledáte. Vyberte se na cykloturistiku po Vltavské nebo Trojské cyklostezce. V létě vyrazte za vodou na koupaliště Postřižín, Neratovice, Čakovice či Ládví. Naplánujte si výlet do Prahy, kde Vám doporučujeme navštívit Pražský hrad, orloj ve Starém městě či Václavské náměstí. Najdete zde i mnoho galerií a muzeí, během celého roku se zde konají různé kulturní akce. Děti se pobaví i poučí v Zoologické zahradě Trója.

Celoročně nabízíme bezbariérové ​​ubytování dvou typů. V prvním patře je pro Vás připravena ubytovna se 6 pokoji s celkovou kapacitou 24 osob, na druhém najdete pokoje apartmánového typu s celkovou kapacitou 40 osob.

K dispozici jsou vám tyto pokoje:
- dva 3-lůžkové pokoje (ubytovna),
- dva 4-lůžkové mezonetové pokoje (ubytovna),
- dva 5-lůžkové mezonetové pokoje (ubytovna),
- devět 2-lůžkových pokojů (apartmány),
- šest 3-lůžkových pokojů (apartmány),
- jeden 4-lůžkový pokoj (apartmány).

Všechny pokoje disponují příslušným počtem samostatných lůžek. V části ubytovna Vám v každém pokoji poslouží i chladnička. V této části sdílejí všechny pokoje společné sociální zařízení na chodbě a také společnou kuchyň, vybavenou elektrickými dvojplotýnkami, chladničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, samozřejmostí je jídelní posezení. V apartmánové části většinou dva (v jednom případě čtyři) pokoje sdílejí společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a společnou kuchyňku, kde najdete elektrický sporák s troubou, ledničku a jídelní stůl. Využívat můžete i společenskou místnost s posezením a televizorem. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Během dne je Vám k dispozici recepce. V přízemí objektu se nachází restaurace, hosté si k pobytu mohou doobjednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. V restauraci si zahrajete šipky nebo stolní fotbal. Cyklisty potěší možnost úschovy kol ve vyhrazeném prostoru. Parkování pro 20 aut je zajištěno přímo u ubytovny.

Využijte naši výhodnou polohu v blízkosti Prahy. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytovaní Na statku!