Romantické ubytování s koupací kádí

Přijměte naše vroucné pozvání do dvou stylových chalup - Ubytování Na Vejminku v Podkrkonoší, které se nachází v Rtyně v Podkrkonoší. Ubytování je situováno v jedinečném údolí pod Jestřebími horami.

Karel Čapek nazval toto údolí i Krakonošovou zahrádkou. Vychutnáte si ho po chodnících pro pěší turisty, cyklisty i běžce. Největšími lákadly jsou nejen pro horolezce Adršpašsko-teplické skály či Broumovské stěny. V létě se ochladíte v rybníku Batňák, koupališti Teplice nad Metují, koupališti Malé Svatoňovice nebo Aquaparku Trutnov. Populární jsou také cíle jako rozhledna na Žaltmanu, historický Kuks, zřícenina hradu Vízmburk i Zámeček Ratibořice. S dětmi můžete jezdit na koni. V zimě si zalyžujete na svazích lyžařského vleku Batňovice (150 m od nás), Ski areálu Petříkovice, lyžařského vleku Radvanice i lyžařského areálu Janovičky.

Celoročně přístupné Ubytování Na Vejminku v Podkrkonoší nabízíme k pronájmu pro 14 a 5 osob. K dispozici máme dva objekty se samostatnými vchody. K oběma náleží uzamykatelná kůlna pro odložení sportovních potřeb, dvě kola (pánské a dámské) a možnost zapůjčit si dětskou postýlku.

Roubenka - ubytování v nově postavené romantické roubence, která disponuje kapacitou 8 pevných lůžek a 6 přistýlek. Přízemí tvoří místnost (sednice) s jídelním koutem, kuchyňskou linkou, kachlovými kamny s unikátním ležením pro dva na peci a také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí kuch. linky je el. indukční dvouvařič, topinkovač, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba s horkovzdušnou troubou. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice se třemi lůžky, samostatná toaleta a obývací místnost s rozlehlým rozkládacím gaučem a LCD televizorem. V dřevěnici můžete vylézt i na ,,hambálku", kde jsou umístěny matrace pro romantické duše. K dřevěnici přísluší bezplatné WiFi připojení na internet, koupací káď (v létě slouží k ochlazení se jako bazén s průměrem 1,6 m), terasa s posezením pod verandou, soukromé dětské hřiště a parkovací místa.

Vejminek kamenné chalupy z 18. století s kapacitou 4 pevná lůžka a 1 přistýlka. Ubytování se skládá z kuchyně s jídelním sezením, rozkládacím gaučem (pro přespání 1 osoby) a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V kuchyni využijete el. dvouvařič, remosku, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. V podkroví si můžete dopřát spánek v 4-lůžkové ložnici. Nechybí WiFi připojení na internet zdarma. V exteriéru ubytování můžete používat venkovní hřiště, soukromé dětské hřiště, přenosný gril, posezení pod stříškou a parkovací místo.

Více slov netřeba. Stačí přijít a užívat si krásné chvíle v jednom z našich útulných ubytování. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty