Krásné ubytování ve zcela novém objektu

Ubytování Na Vyhlídce se nachází v historické vinařské obce Zaječí, s krásným výhledem na Pálavská jezera a vinice s rozhlednou Maják.

Během letních dnů se můžete zchladit na Novomlýnských nádržích. Pokud máte rádi poznávání krás, v těsné blízkosti leží historické památky Lednicko-valtického areálu. Na své si však přijdou i cyklisté, turisté a rybáři (možnost lovu ryb na rybnících Dlouhý a Šutrkol). Obec je součástí Velkopavlovické vinařské stezky - ocení zejména milovníci dobrého a kvalitního vínka. I v našem ubytování lze zajistit degustaci. Zábava je možná v místním sportovním areálu s tenisovými kurty, umělou dráhou a dětským hřištěm. V blízkosti leží lyž. středisko Němčičky.

Celoročně přístupné Ubytování Na Vyhlídce nabízíme jedné skupince až 15 hostů. V případě, že je náš rekreační domek neobsazený, můžete si pronajmout i jednotlivé pokoje:
- 3-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky a televizí se satelitním příjmem,
- 4-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky, televizí se satelitním příjmem a balkonem,
- podkrovní 6-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky, televizí se satelitním příjmem, klimatizací a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V rámci našeho domu můžete trávit příjemný čas na prvním patře, kde je umístěna jídelna s kuchyňským koutem a obývacím prostorem s televizí se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Gauč se dá používat jako přistýlka pro dvě osoby. V kuch. koutě je pro Vaše potřeby k užívání keramická varná deska, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a kuch. nádobí. K dispozici je také samostatná toaleta a koupelna s vanou, sprchovým koutem i toaletou. WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Máte rádi degustaci vín? Nejen k tomu je určena společenská místnost v přízemí, kde máme posezení s bohatě zásobenou vinotékou víny vlastní výroby. Vaše kola si můžete uschovat ve stojanech pod schody. Zapůjčíme Vám pro děti dětskou postýlku. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás v Ubytovaní Na Vyhlídce. Majitelé