Cenově dostupné ubytování u řeky

Dovolte, abychom Vás pozvali ubytovat se v Ubytovaní na Výminku v obci Týnec, v okrese Břeclav, na jihu Moravy. Náš privát je situován na okraji obce, u řeky Kyjovky.

Z obce můžete vyrazit na pěší turistiku případně se věnovat rybolovu na řece Morava. Můžeme pro Vás zajistit i návštěvu vinného sklepa spojenou s ochutnávkou vín. Na výlet za historií se vydejte do Lednicko-valtického areálu, za přírodou zase do Národní přírodní rezervace Cahn - Soutok. V okolí jsou také možnosti koupání, ať už v jezeře Moravská Nová Ves nebo na koupališti v Hodoníně. Ačkoliv Morava patří k teplejších regionům, najdou se možnosti i pro vyznavače zimních sportů, například ve sportovním areálu Němčičky u Břeclavi vzdáleném 30 km.

Celoročně Vám nabízíme ubytování až pro 9 lidí. Hosté mají možnost ubytovat se v 5-lůžkovém apartmánu nebo v 4-lůžkovém pokoji.

Apartmán je složen z kuchyňské části s jídelním posezením pro čtyři a ložnice s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky. Kuchyňka je vybavena elektrickým dvouvařičem, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. V 4-lůžkovém pokoji najdete jednu manželskou postel a dvě samostatná lůžka, ledničku, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V obou pokojích je k dispozici televizor. Na požádání Vám velmi rádi připravíme dětskou postýlku. V prostorách ubytování je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Každé z ubytováni disponuje vlastním vchodem a společně sdílejí terasu, kde si můžete v létě posedět a ugrilovat něco dobré. V areálu ubytování je možnost bezpečné úschovy kol a také parkování. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytovaní na výminku!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata