Moderní apartmány, půjčení kol

Ubytování na Zahradní - to je moderní ubytování v bezprostřední blízkosti Lednicko-Valtického areálu, v Břeclavi. Díky ideální poloze a výborné ceně si tak na své přijdou nejen rodinky s dětmi i cyklisté, turisté či klienti cestující za prací.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v jednom z našich čtyř apartmánů Ubytování na Zahradní, jejichž maximální kapacita 15 osob včetně přistýlek a možnosti zapůjčení dětské postýlky. Nabídka apartmánů:

- Apartmán 1 pro maximálně 4 osoby, ve kterém se nachází manželská postel a jedno pevné lůžko. Navíc je zde možnost využití přistýlky v podobě rozkládacího křesla v kuchyni.
- Apartmán 2 pro 2 až 4 osoby, který tvoří manželská postel v ložnici a přistýlka pro dvě osoby na rozkládacím gauči v obývací místnosti.
- Apartmán 3 pro 2 osoby s manželskou postelí.
- Apartmán 4 pro 5 osob, ve kterém se nachází manželská postel a jedno pevné lůžko v ložnici + přistýlka pro dvě osoby na pohovce v obývací místnosti.

Apartmány jsou vybaveny televizí s kabelovým příjmem. Stejně tak i plně vybavenou kuchyňskou linkou, v jejíž součástí je elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a posezení. V každém jednom apartmánu je moderní komfortní koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. Apartmán 2 disponuje navíc balkonem. Apartmány 3 a 4 mají navíc pračku. Apartmán 4 je bezbariérový. Všude jsme zajistili bezplatné WiFi internetové připojení.

Prostorná zahrada s krytým i venkovním sezením Vás jistě nadchne. Během teplých letních večerů si zde můžete připravit jídla na grilu. Apartmán 4 disponuje vlastní terasou s posezením. Naši klienti mohou využívat uzamykatelnou kóji na kola. Nabízíme možnost zapůjčit si elektrokolo. Parkování na soukromém parkovišti ve dvoře je také výhodou našeho ubytování. Těšíme se na to, jak prožijete příjemný čas u nás.

V krátkosti mnoho tipů na výlet: určitě navštivte Lednicko-Valtický areál se spousta památkami, které spadají pod UNESCO. Aktivnější si mohou vybrat některou z cyklostezek nebo chodníků pro pěší turisty. Na seznamu co třeba vidět určitě patří Lichhtenštajnský dům. Potěší Vás i možnost degustace kvalitního moravského vína nebo plavba po řece Dyji. Na svět z výšky se dá podívat i z některých z okolních rozhleden případně během vyhlídkového letu na místním letišti. Po všem dobře padne odpočinek v lázních Lednice. Otestujte sami.