Moderní apartmány, blízko rybníků

V Ubytování Naděje si kromě očekávání klidné dovolené v moderním ubytování můžete naplánovat jedinečné výlety okolím. Apartmány Ubytování Naděje se nacházejí v obci Frahelž, blízko rybníka Naděje, v úžasné oblasti Jižních Čech, na Třenoňsku.

Četné množství rybníků potěší srdce každého rekreanta. Na nich si kromě lovu ryb můžete i zaplavat nebo provádět vodní sporty. K nejznámějším patří Naděje nebo Ponědrážský. V místních lesích si během procházky nasbíráte lesní plody. Oceníte také obrovský počet cyklistických i turistických tras. K památkám, které se vyplatí vidět, patří zámky Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hraděc i ten Třeboňský. S dětmi se zabavíte v Zooparku Na Hrádečku nebo v zimě bruslením se na ledě.

Až 12 hostů si během celého roku najde prostor pro trávení výborných chvil v jednom z našich dvou apartmánů Ubytování Naděje. Každý apartmán disponuje vlastním vchodem. Vybrat si můžete:
- přízemní bezbariérový 4-lůžkový apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí. V kuchyni využijete navíc přistýlku ve formě rozkládací postele.
- podkrovní 4-lůžkový apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí. V obývací části jsou umístěny dva pevné lůžka a gauč pro přespání jedné osoby.

Apartmány jsou kromě lůžek řešeny téměř totožně. V každém si své vynikající speciality připravíte v kompletně zařízené kuchyni (s el. spotřebiči, kuch. nádobím) a jídelním sezením. V podkrovním apartmánu je kuchyňský kout propojený s obývací místností s televizorem a gaučovým sezením. Součástí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem. V přízemním je také v koupelně toaleta, v podkrovním navíc vana a samostatná toaleta. Pokrytí bezplatným WiFi připojením na internet je u nás samozřejmostí.

Rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu? Na posezení na terase si ho vychutnáte naplno. K dispozici je posezení pod pergolou i gril a zahradní krb. Děti se zabaví na houpačce. Po dohodě Vám uchováme kola v uzamykatelném prostoru. Zaparkovat auta můžete přímo u objektu. Věříme, že v době, kdy budete u nás ubytováni, budete prožívat jen radost a potěšení. Přijďte do Ubytování Naděje.