Dva moderní apartmány│Soukromí zaručeno

Nabízíme Vám moderní a cenově výhodné Ubytování Ondřej Blažek, které se nachází v obci Domanín, blízko Třeboně (5 km). Obrovskou výhodou našich apartmánů je absolutní soukromí pro každou skupinku hostů.

Okolí je vhodné na procházky nebo i na pěší turistiku v blízkém lese. S dětmi se klidně vyberte plavat na přírodní koupaliště (1 km) nebo do Třeboně - do Opatovického rybníka či rybníka Svět. Zregenerovat tělo i duši můžete ve wellness centru lázních Aurora. Zaujmout Vás může také Městská památková rezervace v Třeboni (zámek, Schwarzenberská hrobka), zámek Hluboká nad Vltavou i Červená Lhota. Dovolená plná zážitků může být i díky cyklistice, rybaření, bruslení, ježdění na koni a mnohým jiných aktivitám.

Celoročně nabízíme možnost ubytovat se v našich 2 apartmánech, jejichž celková kapacita je 15 hostů. Každý apartmán se nachází v podkroví rodinného domu a disponuje vlastním vchodem. Vybrat si můžete:
- 5-lůžkový apartmán s jednou 3-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a dvěma pevnými lůžky v kuchyni,
- 8-lůžkový apartmán se dvěma 4-lůžkovými ložnicemi - v jedné čtyři samostatná lůžka, v druhé manželská postel a dvě lůžka + 2 přistýlky na rozkládacím gauči v obývací místnosti.

Oba apartmány jsou dispozičně řešeny totožně. V každém apartmánu si můžete odpočinout v obývacím prostoru s televizorem a sezením. Součástí vybavení apartmánů je pokaždé kuchyňka, kde je el. vařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Každý apartmán je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V obou je výborné WiFi připojení na internet zdarma.

V oplocené uzavřené zahradě přísluší ke každému apartmánu pergola s posezením a grilem. Nemusíte se bát sousedů, prostor je dostatečně velký a určitě se s nimi nesetkáte. Děti se zabaví v pískovišti nebo na houpačce. Po dohodě Vám můžeme uschovat kola. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu na oploceném pozemku. Těšíme se na Vás!