Hezké apartmány v chalupě - u přehrady

Ubytování Orlík nad Vltavou se nachází ve stejnojmenné obci - Orlík nad Vltavou, v okrese Písek, v Jihočeském kraji. Naše komfortně zařízené ubytování poskytuje prostor pro trávení chvil s rodinkou nebo přáteli.

Pokud plánujete navštívit Jihočeský kraj, zajisté nevynechejte několika historických zajímavostí. Naplánujte si výlet na Zámek Orlík, na Hrad Zvíkov nebo ke Schwarzenberský hrobce. Neméně zajímavé jsou vyhlídkové plavby parníkem. Koupání během horkých dnů si do sytosti užijete na Orlické přehradě. Právě zde si přijdou na své i vášniví rybáři. Dokonale se zrelaxujete také ve wellness centrech okolních hotelů. Možnosti na trávení času je několik - cyklistika, pěší turistika, nordic walking. V zimě rozhýbete své tělo na bruslích nebo běžkách.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v jednom ze dvou apartmánů Ubytování Orlík nad Vltavou. Maximální kapacita ubytování je přizpůsobena pro 11 hostů, kteří si mohou pronajmout chalupu jako celek nebo po těchto apartmánech:
- 5-lůžkového podkrovního apartmánu s jednou 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a 3-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- 6-lůžkového přízemního apartmánu s jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a 4-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky.

Apartmány jsou řešeny téměř totožně. V rámci každého si odpočinete v obývací části s gaučovým sezením, televizorem se satelitním příjmem a rádiem. Rádi vaříte? Připravte si jídla v kuchyni každého apartmánu, která má ve výbavě el. dvojplotnu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku s mrazákem a jídelní posezení. Maximální komfort hostů poskytuje také koupelna se sprchovým koutem a pračkou v podkrovním apartmánu, s vanou v přízemním apartmánu a toaletami. Zajistili jsme bezplatné WiFi připojení na internet.

Uzavřený travnatý dvůr pro každý apartmán - i to Vám dopomůže k tomu, abyste měli vlastní soukromí. Na dvoře se nachází venkovní posezení v pergole a gril. Na požádání Vám zajistíme dětskou postýlku (zdarma). Pobyt s pejskem možný v přízemním apartmánu. Parkování Vašich vozidel je přímo u objektu. Přijďte prožít skvělý čas k nám!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty