Ubytování s možností ochutnávky piva

Ubytování Pivovar Moravský Žižkov se nachází v hanáckoslovácké stejnojmenné obci Moravský Žižkov v Jihomoravském kraji.

Celoročně ubytujeme 8 osob ve dvou dvoulůžkových pokojích. Oba jsou vybaveny televizí a disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Nacházejí se na patře, přičemž v přízemí je situována restaurace s vnitřní terasou a pivovar. Ochutnáte skvělé jídla a přitom si dáte naše výborné pivo. Samozřejmostí obou pokojů je bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru objektu se nachází skluzavka a houpačky pro děti a také hřiště na plážový volejbal. Kromě toho si zde zahrajete fotbal nebo nohejbal - vybavení Vám rádi zdarma zapůjčíme. Pokud k nám zavítáte na kolech, bez obav si je uschováte v naší garáži nacházející se naproti objektu. Vaše auta si bezpečně zaparkujete přímo u objektu.

Moravský Žižkov je sice malá obec, zato nabízí mnoho možností pro podnikání zajímavých výletů. Vydejte se na blízkou rozhlednu Na Podluží, větrný mlýn Starý Poddvorov, zámek Čejkovice nebo do vinařského muzea Mikulčice. Děti vezměte například do ZOO Hodonín a pokud patříte mezi milovníky umění, určitě se Vám bude líbit v Galerii výtvarného umění v Hodoníně.

Jestliže hledáte místo, kde si odpočinete a vychutnáte každou chvilku zaslouženého volna, neváhejte nás navštívit. Těšíme se na Vás!