Jedinečné ubytování ve Voticích

Ubytování pod Svatým Václavem se nachází ve velmi klidné části města Votice. Od nás máte blízko do centra na náměstí i do lesa. Právě během procházky přijdete nejen na jiné myšlenky, ale posbírat si můžete i lesní plody a houby. Oblíbená je také cyklistika. Určitě se vydejte do Motýlária Votice, na Rozhlednu Václavka nebo do Kláštera sv. Františka z Assisi. V zimním období si ve Středočeském kraji zalyžujete ve vzdálenějším středisku Monínec.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v soukromí, což Vám zajistí výbornou dovolenou za skvělou cenu. Ubytování pod Svatým Václavem disponuje maximální kapacitou pro 16 hostů. Na výběr máte u nás z těchto variant:
- dvou 2-lůžkových pokojů - manželská postel nebo dvě samostatná lůžka (jeden pokoj navíc s přistýlkou);
- dvou 3-lůžkových pokojů - manželská postel a jedno samostatné lůžko;
- jednoho 5-lůžkového apartmánu s 3-lůžkovou ložnicí a dvěma lůžky v kuchyni.

Každý pokoj je kromě příslušného počtu lůžek vybaven lednicí, rychlovarnou konvicí, i vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V rámci apartmánu je chladnička s rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou součástí kuchyně s jídelním posezením. Komfort v apartmánu zajišťuje koupelna s vanou a samostatná toaleta.

K přípravě chutných jídel poslouží také společná kuchyň s el. sporákem s troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a jídelním posezením. Milovníky klidu potěší jedinečná ,, divoká "zahrada s teráskou, s posezením, venkovním krbem a pískovištěm s hračkami pro děti. U nás můžete využít také bar - ledničku první a poslední pomoci s více druhy nápojů. Víme Vám za poplatek připravit snídani a zdarma využijete dětskou postýlku. Po dohodě Vám opereme Vaši prádlo. Parkování zajištěno přímo ve dvoře. Těšíme se na Vás!