Ubytování se soukromým bazénem!

Ve vesničce Žíšov, poblíž Veselí nad Lužnicí okresu Tábor se nachází Ubytování Pražma, které Vám nabízí dva komfortně zařízené apartmány. Ideální je tak pro dvě spřátelené rodinky nebo jednu větší skupinu hostů.

Váš volný čas můžete trávit aktivně v nedalekém sportovním areálu ve Veselí nad Lužnicí nebo na vodních nádržích Vlkovské pískovny a Hněvkovice. Doporučujeme Vám také plavání na koupalištích Soběslav, Za řekou, Týn nad Vltavou a Bechyně. Výborné podmínky tady čekají i na rybáře (rybník Rytíř, Velký řečičky rybník, Mazelovský rybník, Dubenský rybník, rybník Dvořiště, atd.) jakož i cyklisty a turisty. Pěkné jsou také výlety k zámkům Hluboká v Hluboké nad Vltavou a Červená Lhota.

Nabízíme Vám ubytování v letním období od dubna do září s celkovou kapacitou pro 12 až 14 hostů. K dispozici jsou Vám dva téměř identické apartmány v jedné budově.

V přízemí se nachází 5-lůžkový apartmán s obývací místností (televizor, posezení, terasa), kuchyní (sklokeramická deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, jídelní posezení), dvě ložnice s pěti samostatnými lůžky (možnost přizpůsobení lůžek v ložnicích) jakož i koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Na patře je situován 9-lůžkový apartmán s obývacím prostorem (televizor, posezení, terasa se vstupem na zahradu, dvě samostatná lůžka) propojeným s kuchyňskou částí (elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, jídelní posezení), 3-lůžkovou, 4-lůžkovou ložnicí a také koupelnou se sprchovým koutem, sušákem na prádlo a toaletou.

Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. V exteriéru můžete plně využít bazén, lehátka, posezení a krb. Vaše kola si odložíte v garáži a auta zaparkujete přímo při ubytování. V blízkosti objektu se nachází dětské hřiště, kterému se potěší zejména Vaše dětičky. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Ubytování Pražma.