Vnitřní vyhřívaný bazén a finská sauna

Ubytování a Tréninkové centrum Slapy je situováno v Drevníkách, nedaleko Dobříše. Nabízíme Vám jedinečné prostory pro skupinové vzdělávací, komunitní, rekreační a také firemní akce.

Jen 3 kilometry od nás je vzdálená Slapská přehrada, kde máte možnost užít si nejen plavání ale i různé vodní sporty, jako např. windsurfing, vodní lyžování a jachting. Doporučujeme Vám udělat si také výlet do Dobříše, kde se nachází překrásný zámek s ještě krásnější zelenou zahradou. Do centra hlavního města je to od nás jen 55 kilometrů.

V našich prostorách Vás velmi rádi ubytujeme během celého roku. Ubytování disponuje kapacitou zhruba 31 lůžek, v čem jsou zahrnuty i přistýlky. Nabízíme Vám:

- šest 2-lůžkových pokojů, z toho dva s přistýlkou, jeden navíc s vlastní luxusní koupelnou a terasou,
- dva 3-lůžkové pokoje, jeden navíc s přistýlkou,
- dvě rozkládací postele na chodbě a osm matrací vhodných na spaní i relaxaci,
- jedno lůžko na peci, které je oblíbenou doplňkovou možností na spaní.

V prostorách ubytování se nachází velká společenská místnost (kapacita cca 30 osob), která je vybavena krbem, barovým pultem, posezením, televizí se satelitním příjmem a biliardem. Využít také můžete jídelnu s 16 místy k sezení. Na uspořádání menšího semináře je k dispozici také prosklená veranda a terasa pro 12 osob. Vaše vlastní jídla si připravíte v moderně a kompletně zařízené kuchyni s posezením. Mysleli jsme na Váš maximální komfort a objekt vybavili pěti koupelnami, z toho jedna s vanou, toaletou, ostatní se sprchovým koutem a toaletou. Navíc využijete i pračku, sušičku a fén na vlasy. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Dokonalý relax a odpočinek si dopřejete ve vnitřním vyhřívaném bazénu (7 x 3 m) nebo finské sauně pro 4 osoby. K dispozici je Vám i místnost na cvičení jógy. Vaše volné chvíle můžete trávit na zahradě s jezírkem, možností posezení, grilování, opékání na ohništi nebo na terase s lehátky. Pro aktivní strávení volných chvil je k dispozici petanque, frisbies a také stolní fotbal. Vaše auta zaparkujete přímo při ubytování. Domácí zvíře po dohodě.

Přijďte si vychutnat chvíle s rodinou, přáteli nebo kolegy k nám a zažijte inspirativní čas s možností seberozvoje a duchovního růstu. U nás jste vždy vítáni!