Apartmán v Lednicko Valtickém areálu !

Srdečně Vás vítáme v našem útulném Ubytovaní U Babičky, nacházejícím se v malebné obci Hlohovec v okrese Břeclav. Obec leží nedaleko Valtic a své hosty láká především krásami okolní přírody, velkým Hlohovecký rybníkem, a také okouzlujícím zámkem a jinými známými starobylými památkami.

Celoročně Vám nabízíme ubytování s kapacitou pro 4 hosty (s možností přistýlky) v apartmánu, který je zrekonstruovanou součástí našeho rodinného domu. Příjemné společné chvíle si zde užijete v prostorné kuchyni, plně vybavené pro přípravu vlastních domácích jídel. Zařízená je elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním sezením. K dispozici máte také pohodlnou pohovku, na které se můžete dívat na televizi. V noci Vám pohovka poslouží jako přistýlka pro jednu osobu.

Klidný spánek po dlouhém dni plném zážitků si dopřejete v ložnici s jednou manželskou a dvěma samostatnými postelemi. Moderní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta jsou samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Hřejivé počasí Vás vyláká i do exteriéru. Odpočinete si na zahradě se zastřešenou terasou a posezením, nadýcháte se čerstvého vzduchu, načerpáte tak nové síly a pozitivní energii. Dětičky se pohrají s hračkami, půjčujeme i dětskou postýlku a vysokou židličku. Cyklisté odloží svá kola v úschovně a auta zaparkujete na zastřešených místech v objektu.

Fantastická poloha ubytování Vás vyžene na toulky po obci, i do vzdálenějších koutů našeho podmanivého kraje. Doporučujeme Vám navštívit Hraniční zámeček, Chrám Tří Grácií, Přírodní rezervaci Lednické rybníky, Dianin chrám, Zámek Lednice i Valtice, Lanové centrum Hájenka Park nebo Dietrichsteinskou hrobku. V letních měsících Vám padne vhod pobyt u vody, nasnadě máte Hlohovecký rybník, Mlýnský rybník, Mahenovo jezero, Koupaliště Břeclav a mnohé jiné.

Jak sami vidíte, o pestré zážitky nebude nouze. Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Ubytovaní U Babičky si skutečně vychutnáte a ještě dlouho na nás budete s radostí vzpomínat! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!