Apartmán v podhoří Beskyd a Javorníků

Ubytování u Hořeliců se nachází v obci Velké Karlovice, v okrese Vsetín, ve Zlínském kraji. Tato valašská vesnice leží v podhůří Javorníků a Beskyd.

Když Vás okolní příroda vyláká na turistiku, zvolte si za cíl například vrchy Velký Javorník, Soláň či Radhošť. Rozhledny Miloňová, Súkenícka (Čarták) či Ztracenec Vám poskytnou krásný výhled. K turisty nejvyhledávanějším místům patří sedlo Pustevny a Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Cyklisté ocení množství tras v okolí, k méně náročným se řadí stazka údolím Vsetínské Bečvy, pokud hledáte větší výzvy, Bike park Kyčerka Vám nabídne několik stupňů náročnosti. V obci si také můžete zahrát golf na hřišti Horal Velké Karlovice. V letním období si užijete vodu u jezera Balaton v Novém Hrozenkově nebo na koupališti přímo ve Velkých Karlovicích. Pokud Vám chybí vodní radovánky v zimě, aquapark ve Valašském Meziříčí se o Vás postará. V zimě si tu na své přijde každý, doporučujeme strávit čas na svazích lyžařských areálů Synot Kyčerka, Machůzky, Razula či Kohútka. V obci a okolí natrefíte také na 70 km udržovaných tratí pro běžecké lyžování.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánu pro 4 až 8 osob. Apartmán, který je součástí rodinného domu, disponuje vlastním vchodem.

Apartmán se skládá z kuchyně, obývacího prostoru, který slouží i jako ložnice, a sociálního zařízení. V obývacím prostoru se nacházejí dva gauče, každý z nich se po rozložení využívá jako dvoulůžko. Během dne zde můžete sledovat televizi s kabelovým příjmem nebo hrát společenské hry. V části, kterou je možné oddělit závěsem, najdete dvě patrové postele. Pro přípravu vlastních jídel využijete kompletně vybavenou kuchyň s keramickou varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V apartmánu je k dispozici WiFi připojení na internet, avšak signál je slabý, lepší připojení najdete v exteriéru.

V zahradě jistě rádi využijete zastřešené sezení s venkovním krbem. V domě se nachází také kosmetický a pedikérský salón, služby si můžete předem objednat. S dětmi můžete po dohodě využívat hřiště u sousedního objektu. Cyklisté a lyžaři uvítají možnost uložení sportovního vybavení v uzamykatelném prostoru. Přímo u domu je možné zaparkovat dvě auta. Rádi Vás přivítáme v Ubytování u Hořeliců.