Jen 500 m od Sportovního areálu Špičák

Ubytování u Jaklů se nachází 60 metrů od sedačkové lanovky na Pancíř a jen 500 metrů od Sportovního areálu Špičák (největšího lyžařskýho areálu na České straně Šumavy), v obci Železná Ruda. Ubytování je vhodné pro delší nebo kratší pobyty hostů hledající klid.

Rádi poznáváte turisticky zajímavá místa? Tak pak si naplánujte výlet na Horu Špičák. Nebo se raději projeďte na kole po cyklostezkách. Během léta si zaplavete v Čertovým jezeře i Černém jezeře. Pěší turistiku ocení i věkově zkušenější hosty, jejichž trasy zavedou k více rozhlednám. Příběhy z minulosti si osvěžíte na Hradě a zámku v Klenové nebo Hradě Kašperk. V zimě vytáhnete nejen lyže na svazích blízkého místního střediska, nebo klidně si přibalte i běžky, snowboardy a sáňky.

Celoročně Vám nabízíme možnost ubytovat se v jednom ze dvou našich apartmánů Ubytování u Jaklů. Celková kapacita ubytování je pro 9 osob v rámci rodinného domu majitele. Vybrat si můžete u nás:
• jeden 4-lůžkový apartmán s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky v obývací části apartmánu,
• jeden 5-lůžkový apartmán s manželskou postelí a jedním lůžkem v ložnici i dalšími dvěma samostatnými lůžky v obývací části apartmánu.

Oba apartmány jsou řešeny téměř totožně a vždy se soukromým vchodem. V rámci každého využijete kuchyňský kout, který tvoří el. dvojplotna, lednice s výparníkem, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. V obývací části je umístěno jídelní posezení. Výhledy z balkonu si užijete v 5-lůžkovém apartmánu. Pohodlí během pobytu je zajištěno i díky soukromé koupelně se sprchovým koutem a toaletou v každém apartmánu. V celém objektu je přirozeně bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér ubytování je krásným místem pro trávení volného času. Posedíte si tu na venkovním posezení, ugrilujete jídla na grilu nebo v zahradním krbu. Víme Vám uschovat Vaše kola i lyže. Parkovací místa pro dvě auta jsou ve dvoře ubytování. Těšíme se na Vás!