Útulné ubytování v domě u rybníka

Zveme Vás strávit příjemný prodloužený víkend nebo prázdniny v Ubytovaní U Jezérka, situovaného nedaleko lesa u jezírka, v obci Ratíškovice, v Jihomoravském kraji.

Obec a okolí poskytují dlouhý seznam aktivit na trávení volného času. Cyklotrasy Vás zavedou na malebné místa mezi vinicemi. Pokud raději upřednostníte netradiční dopravní prostředek, pronajmout si můžete takzvanou šlapací drezínu. Pokud máte rádi historii, skanzen ve Strážnici nebo barokní zámek v Miloticích budou pro Vás jistě zajímavé. Děti potěší návštěva ZOO v Hodoníně. Pokud potřebujete spíše odpočinek než aktivity, lázně v Hodoníně Vám poskytnou to, co hledáte. O zábavu v létě se postarají četné koupaliště v okolí, například v Hodoníně, Dubňanech nebo Vracově. Vodu si užijete i na přírodních koupalištích Lučina či Lužice, které lákají na své travnaté pláže. V zimních měsících doporučujeme lyžovačku v SKI Parku Osvětimany.

Celoročně nabízíme ubytování s kapacitou pro 8 - 9 hostů v samostatně stojícím rodinném domě.

Ubytování disponuje kompletně vybavenou kuchyní, kde Vám poslouží plynový sporák s elektrickou troubou, chladnička, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. K dispozici je Vám také jídelna s rozkládací pohovkou (využití i jako přistýlka pro 1 osobu) či pokoj s televizorem, DVD přehrávačem a společenskými hrami. Tento pokoj, vybavený dvěma spojenými samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, se zároveň využívá i jako ložnice. Součástí ubytování je také druhá 4-lůžková ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. V koupelně najdete vanu, toaleta je samostatná. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Rádi Vám připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku pro Vaše ratolesti.

Oplocený dvůr Vám zajistí soukromí a poskytne prostor pro různé aktivity. Je tu pro Vás připraveno posezení, kde si můžete grilovat. Děti se zabaví hraním fotbalu, na pískovišti nebo na houpačce. K dispozici je i vybavení na petangue.

Cyklisté využijí úschovnu kol, auta zaparkujete přímo ve dvoře. Neváhejte a přijďte si užít dovolenou nebo prázdniny v Ubytovaní U Jezérka.