Příjemné ubytování přímo na cyklotrase

Ubytování se nachází v malebné vesničce Sedlo, která je částí obce Číměř v okrese Jindřichův Hradec, na pomezí České Kanady a Třeboňské pánve. Srdečně jsou u nás vítány rodinky s dětmi, cyklisté, turisté a všichni, kteří hledají příjemné ubytování v nádherném prostředí.

Každý den v roce se u nás ubytujete ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou pro 9 osob a samostatném 12-lůžkovém objektu.

Apartmány se nacházejí v podkroví rodinného domu, které nabízí naprosté soukromí. Vybrat si můžete ze 4-lůžkového apartmánu č. 1 s manželskou postelí a dvěma samostatnými postlemi a 5-lůžkového apartmánu č. 2 se dvěma manželskými postelemi a přistýlkou na rozkládacím gauči v kuchyňce. Apartmány disponují kromě příslušného počtu lůžek televizí se satelitním příjmem, kuchyňkou se sklokeramickou varnou deskou rychlovarnou konvicí, ledničkou, toustovačem a koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a toaletou. 5-lůžkový apartmán č. 2 má navíc vanu. Na chodbě můžete použít mikrovlnnou troubu a z kávovaru si vychutnáte vlastní, čerstvě praženou kávu.

V 12-lůžkovém samostatném objektu vedle máte k dispozici komfortní společenskou místnost s gaučovým a jídelním sezením, televizí se satelitním příjmem, východem na terasu a příjemnou atmosféru dotvárajúcicmi krbovými kamny. Součástí místnosti je kuchyňka vybavená elektrickým sporákem s troubou, mikovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem a myčkou nádobí. Z místnosti se dostanete do druhé útulné místnosti s nahřívákem na snídaně a jídelním posezením, kde můžete uspořádat soukromou oslavu narozenin nebo výročí. Po dohodě Vám připravíme chutnou snídani. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, ručníky a toaletou.

Po aktivně stráveném dni si odpočinete na patře ve dvou 2-lůžkových ložnicích s manželskou postelí, dvou 2-lůžkových ložnicích se samostatnými postelemi a 4-lůžkové ložnici s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Komfort Vám zaručí koupelna se sprchovým koutem, ručníky, bidetem, toaletou a samostatná toaleta s bidetem.

Společné chvíle v kruhu nejbližších strávíte na venkovním posezení s možností grilování či opékání na ohništi. Dětičky se potěší skluzavce a zabaví se i petangem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V případě zájmu Vám připravíme dětskou postýlku, vysokou jídelní židli a pokud bude třeba, můžete také využít pračku v hlavní budově u majitelů. Lyže a kola si pohodlně uskladníte v uzamykatelné místnosti na terase, kde se nachází i nabíječka na elektrická kola. Svá auta si zaparkujete v oploceném areálu ubytování.

Okolí nabízí nesčetné možnosti jak si zpříjemnit Váš pobyt. Přímo z ubytování máte nádherný výhled na blízký rybník a údolí. Určitě oceníte i polohu ubytování, která je přímo na cyklostezke a nabízí nesčetné možnosti zajímavých cyklistických ale i turistických výletů. Doporučujeme Vám navštívit Bikepark Hradiště, Bílou skálu, Muzeum veteránů Nová Bystřice, Regionální úzkokolejné muzeum, Zoopark Na Hrádečku, Přírodní rezervaci Losí blato u Mirochova, Přírodní památku Skalák u Senotína, Zámek Stráž nad Nežárkou i Hvězdárnu Jindřichův Hradec. Relax i zábavu si užijete v Aquaparku Jindřichův Hradec a rybáři se potěší Rybníku Blanko. V zimě si výborně zalyžujete na upravovaném svahu Lyžařského areálu Hradiště.

Přijďte si k nám odpočinout od každodenního stereotypu a načerpat novou energii v našem Ubytování U kostela - Sedlo. Už nyní se na Vás těšíme.