Chalupa se zahradou, pergolou a sezením

Ubytování U Kozího vršku se nachází v malebné jihočeské vesničce Vlkov, v okrese Tábor, necelých 5 km od města Veselí nad Lužnicí. Srdečně jsou u nás vítány rodinky s dětmi, turisté, cyklisté, rybáři a všichni, kteří hledají příjemné ubytování s možností aktivně strávené dovolené.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v nově zrekonstruované chalupě s celkovou kapacitou pro 6 osob.

Přízemí chalupy je tvořeno plně vybavenou kuchyňkou s keramickou varnou deskou, elektrickou troubou a mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, chladničkou s mrazákem a jídelním posezením. Dále se zde nachází 4-lůžková ložnice s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a televizí. Koupelna se sprchovým koutem, ručníky a toaletou je samozřejmostí. Na patro se dostanete vnějším soukromým vchodem. K dispozici zde máte podkroví s 2-lůžkovou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky.

V exteriéru oceníte rozlehlou oplocenou zahradu s krytou pergolou a venkovním posezením s možností grilování. Dětičky se potěší pískovišti a na zahradě se zahrají honičku či míčové hry. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení. Kola a lyže si uskladníte v kůlničce na zahradě. Své auta si pohodlně zaparkujete u objektu.

Poloha ubytování je ideální pro uskutečnění různých turistických a cyklistických výletů, jakož i pohodových procházek po okolní přírodě spojených se sběrem lesních plodů a houbaření. Doporučujeme Vám navštívit Přírodní památku Kozí vršek, Blatské muzeum Weissův dům, Tvrz Babky, Loutkářské muzeum a historickou kovárnu, Blatské muzeum Rožmberský dům, Hrad Soběslav, Zámek Jemčina, Rozhlednu Svákov i Lanový park Lužnice. Nejen rybáři se potěší rybníky a jezery, jako jsou Veselské pískovny, Vlkovský rybník či Rybník Rožmberk.

Pokud hledáte příjemné ubytování v klidné části města se zahradou a venkovním posezením, jste na správné adrese. Už nyní se na Vás těšíme v našem Ubytování U Kozího vršku.