Apartmány v blízkosti Lednického zámku

Ubytování u Maminky se nachází v obci Lednice, v okrese Břeclav. Ubytování najdete jen necelý kilometr od známého lednického zámku.

Od března do listopadu Vás rádi přivítáme v našich třech apartmánech, které nabízejí ubytování pro 10 osob. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- 3-lůžkový apartmán s jednou ložnicí,
- 3-lůžkové studio,
- 4-lůžkový apartmán s jednou ložnicí.

Každý apartmán je vybaven příslušným počtem samostatných lůžek, které je možné podle potřeby spojit nebo rozdělit. Najdete zde také televizi a posezení. V apartmánech najdete samostatnou kuchyni a ve studiu kuchyňský kout, které jsou podobně vybaveny (keramická dvouplotýnka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). Samozřejmostí je v každém apartmánu i ve studiu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V celé budově je zajištěno bezplatné WiFi připojení k internetu. V exteriéru najdete posezení na terase, na děti zde čeká pískoviště, trampolína a hračky. Cyklisté ocení přístřešek pro odkládání kol. Na oploceném pozemku je možné zaparkovat 3 auta.

Ve městě Lednice můžete strávit i několik dní a stále budete mít dostatek nevyčerpaných možností trávení volného času. Historii Vám přiblíží zámek Lednice, ke kterému náleží i zámecký park, palmový skleník či minaret, k dalším zajímavým budovám patří Apollonův chrám či Chrám Tří grácií. V rámci Lednicko-valtického areálu můžete navštívit i zámek Valtice. Celá jižní Morava je vynikající destinací pro cyklisty, cyklostezky Vás provedou vinicemi i památkami, historickými či přírodními, a možná po některé cyklotrase zajdete až k rakouským sousedům. Pokud byste chtěli strávit den u vody, směřujte Vaše kroky k lomu v Mikulově, k Šutráku v Rakvicích nebo k Novomlýnské nádrži. Využít můžete i služby koupališť Břeclav a Mikulov.