Chata s vinným sklípkem

Ubytování u Míši najdete v obci Velké Bílovice, největší vinařské obci v ČR. Obec se nachází v blízkosti měst Břeclav, Hodonín či Hustopeče.

V obci se koná několik kulturních akcí během celého roku, k oblíbeným patří tradiční krojované hody, den otevřených sklepů Ze sklepa do sklepa, Svatomartinské slavnosti nebo Vinařský maratón. Obec se může pochlubit tím, že se tu natáčelo několik filmů (Mladé víno, Zralé víno). Pokud jste filmovým fanouškem určitě poznáte i kapli Hradištěk při Velkých Bílovicích a některá místa v obci Zaječí, kde se odehrával děj filmu Bobule. Máte rádi historii? Navštivte četné zámky v okolí (Mikulov, Milotice, Lednice, Valtice) nebo zříceniny Děvičky a Sirotčí hrádek v CHKO Pálava. V obci Čejkovice můžete navštívit vinařství Templářské sklepy nebo Bylinkový ráj Sonnentor, kde se vyrábějí čaje a koření v bio kvalitě. S dětmi si užijete návštěvu ZOO Hodonín. Pokud máte v létě chuť na sport, vyberte si některou z mnoha cyklostezek nebo si naplánujte den na koupalištích Břeclav, Němčičky nebo Hustopeče, na přírodním koupališti Rakvice nebo u rybníků v okolí. Pokud se u nás ubytujete v zimě, můžete si zalyžovat v Němčičkách.

Během celého roku nabízíme ubytování v chatě s celkovou kapacitou pro 12 lidí. Chata je vhodná pro rodiny s dětmi či cyklisty, jakož i na organizaci menších firemních akcí nebo rodinných oslav.

Ve společenské místnosti si posedíte na lavici u krbu, zahrajete si společenské hry nebo si vychutnáte dobré jídlo, které si připravíte v kompletně vybavené kuchyni. Zde je Vám k dispozici elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar i rychlovarná konvice. Na odpočinek využijete dvě ložnice v podkroví, 3-lůžkovou se dvěma přistýlkami na výsuvném lůžku a 4-lůžkovou se třemi přistýlkami. Koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu najdete na přízemí.

Důležitou součástí naší chaty je vinný sklep s posezením pro 20 osob, po dohodě je možná degustace vín. Společně trávit chvíle můžete i na zahradě, kde si připravíte grilovačku. Cyklisté si kola bezpečně odloží do sklepa. U objektu je možné zaparkovat tři auta.

Přijďte se k nám zrelaxovat u sklenky dobrého vína. Rádi Vás přivítáme v Ubytováni u Míši.