na Třeboňsku, ideální pro páry

Zveme Vás do našeho Ubytování U Radostů, které se nachází na Třeboňsku, na návsi typické jihočeské vesničky Lužnice. Od nás si můžete naplánovat výlety do přírody CHKO Třeboňsko i lázeňského města Třeboň.

V letním období se páry i jednotlivci mohou přijít ubytovat do našeho Ubytování U Radostů. Celková kapacita ubytování je 16 osob (včetně přistýlek). U nás máte na výběr z těchto pokojů:
- tří 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- dvou 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí a přistýlkou ve formě výsuvného lůžka,
- jedného 3-lůžkového pokoje s manželskou postelí, pevným lůžkem a přistýlkou ve formě výsuvného lůžka.

V každém pokoji našeho ubytování se nachází kromě příslušného počtu lůžek i lednice, rychlovarná konvice, klimatizace, noční stolky, skříň a komoda. V každém pokoji je také koupelna s toaletou a WiFi připojení na internet. Koupelny jsou v pokojích vybaveny sprchovými kouty, jedině dva pokoje disponují vanou.

Příjemné chvíle můžete trávit i ve společenské místnosti s televizí. Právě zde se v ranním čase podávají snídaně. V exteriéru je k dispozici terasa s posezením a možností využívání grilu. Po dohodě Vám můžeme nachystat dětskou postýlku. Vyhradili jsme prostor na odložení Vašich kol. Parkování vozidel je možné přímo před objektem. Těšíme se na Vás!

A co vidět v okolí? Určitě doporučujeme cyklistiku po spousta cyklostezkách, které vedou malebným krajem, i kolem jihočeských lesů a rybníků. V blízkosti se nachází město Třeboň, které okouzlí svou historií - zámkem i lázněmi. Turisté vyhledávají i Zámek Jemčina, Zámek Jindřichův Hradec i Zámek Hluboká nad Vltavou. Spolu s dětmi můžete obdivovat zvířata v Zoologické zahradě Hluboká nad Vltavou. Koupání během letních dní je možné v pískovnách, a to například Vlkov, Majdalena, Suchdol nad Lužnicí a Cep. Večer dobře padnou romantické procházky.