Samostatné apartmány v Třeboni

Ubytování U Světa Třeboň najdete v klidné části lázeňského města Třeboň, přímo u známého rybníka Svět, nedaleko centra. Z apartmánu to máte blízko do centra, do lázní a také do zámeckého parku.

Historické město Třeboň nabízí možnosti pro všechny, ti, kteří si při procházce rádi vychutnají přírodu, by se měly projít kolem rybníka Svět, pokud máte naopak raději historické budovy, směřujte do centra města. Ve městě jsou dochované hradní brány (Novohradská, Svinenská, Hredecká, Budějovická). V zámku byste si měli prohlédnout nejen interiéry, ale také podzemí a zámecký park. Známou památkou je novogotická kaple Schwarzenberská hrobka u rybníka Svět. Celá oblast Třeboňska je protkána sítí turistických a cyklistických tras a je plná rybníků a přírodních památek. Doporučujeme Vám také naplánovat výlet na hrad a zámek Jindřichův Hradec, hrady Soběslav a Nové Hrady či na zámek Hluboká nad Vltavou. Zábavou pro celou rodinu bude návštěva Akvária Třeboň, Zooparku Na Hrádečku či zoologických zahrad Dvorec a Hluboká nad Vltavou. Pokud si chcete zaplavat, zajděte na přírodní koupaliště Lazna nebo do Aquaparku Jinřichův Hradec. Chvíle odpočinku strávíte v Lázních Aurora a Berta.

Celoročně nabízíme ubytování v 5 apartmánech, kde se ubytuje 10 hostů. Pohodlně se zde ubytují páry nebo menší rodinky. Vyberte si z těchto apartmánů:
- jeden 2-lůžkový apartmán - studio se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 2-lůžkové apartmány - studia s manželskou postelí,
- jeden 4-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi (v každé dvě samostatná lůžka).

V každém apartmánu najdete televizi, stůl se židlemi a kuchyňský kout, který je vybaven keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Hostům je v exteriéru k dispozici altán s posezením. Kola si odložíte v přístřešku na uzavřeném dvoře. Přímo u objektu zaparkujete dvě auta, další parkovací místa jsou na ulici do 20 m. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytovaní U Světa Třeboň!