Velká zahrada se zastřešeným bazénem...

Rozhodli jste se trávit volný čas odpočíváním v bazénu? Přijďte se zrekreovat přímo do našeho Ubytování u Svítků, které se nachází v Maršově, na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny, v oblasti zvané Česká Kanada.

Náš kraj nabízí přírodní scenérie, kde se střídají louky, pole, rybníky i hluboké lesy. Užívat si tyto vyhlídky můžete ze sedla kola po cyklostezkách nebo naučných cestách. Nově zrekonstruovaná cesta nabízí možnosti na bruslení nebo skateboardování. Pokud raději sedíte, jízda historickou parní lokomotivou Vás nadchne. Do minulosti se podíváte i návštěvou hradů v Jindřichově Hradci, v Telči nebo v Žirovnici. Kromě koupání se u nás si zaplavete v rybnících Strany, Chytrov a Zvůli. S dětmi navštivte Slavonice - muzeum, opevnění i podzemí nebo Zámek v Dačicích a Červené Lhotě. Během zimy Vás uchvátí romantické procházky, bruslení nebo lyžování ve Studené, Mrákotíně a Nové Bystřici. Vyrazte také na běžkách po upravených běžeckých tratích.

Každý den v roce Vás vroucně přivítáme v našem Ubytování u Svítků - apartmánu, který disponuje maximální kapacitou pro 16 hostů. Ideální je tak pro trávení chvil v kruhu rodiny i přátel. Vzácný čas tak můžete prožívat v obývací části apartmánu, kde se nachází krbová kamna, televizor se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávač, video, společenské hry a pohovka. Právě zde využijete 4 přistýlky na pohovce. Uvařit si výborné jídla můžete v nadstandardně vybavené kuchyni (s el. spotřebiči a kuch. nádobím) s jídelním sezením. Součástí přízemí jsou i dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami.

Ničím nerušený spánek u nás zajišťují tři 4-lůžkové ložnice. V každé se nachází manželská postel a další dvě lůžka. Tyto dvě lůžka jsou v jedné ložnici samostatné, v dalších dvou jsou ve formě palandy. V celém objektu nechybí WiFi připojení na internet.

Součástí ubytování u nás je prostorná zahrada situována na jih. K dispozici je také kotlík, ohniště, zahradní krb, terasa s posezením a zahradní houpačka. Děti se zabaví na hřišti plném atrakcí - pískoviště, houpačka, prolézačky, skluzavka, trampolína. Připravili jsme i dětský koutek s hračkami, dětskou postýlku i vysokou stoličku. Zrelaxujete se v bazénu, při hře šipek, stolního tenisu i stolního fotbalu pro děti. U nás jsou dvě jízdní kola, pračka, žehlička i místnost na kola a lyže. Děti se zahrají s naším pejskem nebo kočkou. Řidiči se potěší parkování přímo na zahradě, která je uzymykatelná. Těšíme se na Váš pobyt u nás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí