Velká zahrada se zastřešeným bazénem...

Rozhodli jste se trávit volný čas odpočíváním v bazénu? Přijďte se zrekreovat přímo do našeho Ubytování u Svítků, které se nachází v Maršově, na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny, v oblasti zvané Česká Kanada.

Náš kraj nabízí přírodní scenérie, kde se střídají louky, pole, rybníky i hluboké lesy. Užívat si tyto vyhlídky můžete ze sedla kola po cyklostezkách, naučných cestách nebo turistických chodnících. Nově zrekonstruovaná cesta nabízí možnosti na bruslení nebo skateboardování. Pokud raději sedíte, jízda historickým parníkem do České Kanady Vás nadchne. Do minulosti se podíváte i návštěvou hradů v Jindřichově Hradci, v Telči nebo v Žirovnici. Kromě koupání se u nás si zaplavete v rybnících Strany, Chytrov a Zvůli. S dětmi navštivte Slovanice - muzeum, opevnění i podzemí. Během zimy Vás uchvátí romantické procházky, bruslení nebo případně běžkování.

Každý den v roce Vás vroucně přivítáme v našem Ubytování u Svítků - apartmánu, který disponuje maximální kapacitou pro 16 hostů. Ideální je tak pro trávení chvil v kruhu rodiny i přátel. Vzácný čas tak můžete prožívat v obývací části apartmánu, kde se nachází krbová kamna, televizor se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávač, video, společenské hry a pohovka. Právě zde využijete 4 přistýlky na pohovce. Uvařit si výborné jídla můžete v nadstandardně vybavené kuchyni (s el. spotřebiči a kuch. nádobím) s jídelním sezením. Součástí přízemí jsou i dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami.

Ničím nerušený spánek u nás zajišťují tři 4-lůžkové ložnice. V každé se nachází manželská postel a další dva lůžka. Tyto dva lůžka jsou v jedné ložnici samostatné, v dalších dvou jsou ve formě palandy. V celém objektu nechybí WiFi připojení na internet.

Součástí ubytování u nás je prostorná zahrada situována na jih. K dispozici je také kotlík, ohniště, zahradní krb, terasa s posezením a zahradní houpačka. Děti se zabaví na hřišti plném atrakcí - pískoviště, houpačka, prolézačky, skluzavka, trampolína. Připravili jsme i dětský koutek s hračkami, dětskou postýlku i vysokou stoličku. Zrelaxujete se v bazénu, při hře šipek i stolního fotbalu. U nás jsou dva jízdní kola, pračka, žehlička i místnost na kola a lyže. Děti se zahrají s naším pejskem nebo kočkou. Řidiči se potěší parkování přímo ve dvoře objektu. Těšíme se na Váš pobyt u nás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí