Vůně lesa – aktivni dovolená na Moravě

Ubytování U Zbrodku je situováno v obci Ratíškovice, v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji. Objekt stojí na okraji obce, jen kousek od lesa.

Největší atrakcí přímo v obci je možnost projet se na šlapací drezíně. Tak jako mnohé obce v tomto kraji, tak i Ratíškovice Vám nabídnou několik vinných sklípků, ve kterých je po dohodě možná degustace. Jižní Morava je však známá nejen vínem, ale i historií. Tu nejsilněji pocítíte na některém ze zámků Lednice, Valtice, Milotice nebo Buchlov. Příjemný výlet si můžete udělat i do ZOO v Hodoníně nebo do skanzenu ve Strážnici, kde uvidíte také zámek nebo se převezete lodí. V síti cyklistických tras v oblasti najdete mnohé trasy vhodné pro inline bruslení. V letních měsících si naplánujte den na koupališti, například ve Vracově, Dubňanech, Kyjově či Hodoníně. O zimní radovánky se postará Ski Park Osvětimany.

Během celého roku nabízíme ubytování v přízemním domě, jehož větší část je bezbariérová. Pronajmout si můžete celý objekt nebo za sníženou cenu při menším počtu osob je možný pronájem hlavní části objektu (přičemž menší ložnice zůstává uzamčena).

Hlavní část domu tvoří kuchyně a čtyřlůžkový pokoj, která zároveň plní i funkci obývací místnosti. V kuchyni Vám poslouží sporák s keramickou varnou deskou a elektrickou troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač a umístěn je zde také jídelní stůl. V 4-lůžkovém pokoji se nachází manželská postel, dvě samostatná lůžka a také gauč, který slouží jako přistýlka pro jednu osobu. K vybavení patří i televize s kabelovým příjmem, rádio a společenské hry. V 3-lůžkovém pokoji najdete manželskou postel a samostatné lůžko. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kde je k dispozici i vysoušeč vlasů a sušák na prádlo, v domě se nachází také další samostatná toaleta.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru si posedíte na terase s grilem, děti si užijí dětský bazén a houpačku. Zahrát si můžete také badminton a v garáži i stolní tenis, za poplatek Vám zapůjčíme kola na výlet do okolí. Vlastní kola si můžete odložit v garáži, kde je možné parkovat i auto. Rádi Vás přivítáme v Ubytovaní U Zbrodku.