Klidná dovolená v Prachovských skalách

od 16.8. rodinný pokoj, od 18. 08. dva volné pokoje. Využijte SLEVU -10% z ceníku:od 18.8. do 25.8.2019 pro pobyty od čtyř nocí ve všední dny a ostatní pobyty od šesti nocí.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA 25.-30.08.POBYT S ČÍNSKOU MEDICÍNOU.

Hledáte klid a relax? Tak potom jste u nás správně. Ubytování v Českém ráji se nachází v malé vesničce Pařezská Lhota, v okrese Jičín. Tato vesnička je situována u okraje Prachovských skal v členitém území při zřícenině skalního hradu Pařez.

Nádherná okolní příroda nabízí nekonečné možnosti trávení skvělé a ničím nerušené dovolené. Několik minut chůze od našeho ubytování je turisticky oblíbené skalní město Prachovské skály. V obci je možné si pronajmout tenisový kurt s umělou trávou. Nedaleko se také nachází rybník s možností rybolovu (s platnou povolenkou).

V létě se příjemně osvěžíte u blízkých Jinolických rybníků (k dispozici je zde také bazén v části areálu Eden) nebo v nedalekém aquacentru s vodními atrakcemi v Jičíně. Popřípadě můžete zavítat do zábavního komplexu Centrum Babylon v Liberci s volnočasovými aktivitami pro všechny věkové kategorie. Pokud preferujete aktivní pohyb, doporučujeme turistiku či cykloturistiku po okolí. Mimo Prachovských skal můžete navštívit další atraktivní skalní města a útvary Českého ráje, např. Hruboskalsko , Suché skály, Klokočské skály, Drábské světničky, údolí Plakánek a j.

Milovníci historie si vyberou z řady hradů, zámků a památek v okolí, z nejznámějších míst jmenujme alespoň Trosky, Kost, Humprecht, Hrubá Skála, Valdštejn, Jičín, Hrubý Rohozec, Sychrov, Vranov, Pecka, Dětenice, Staré Hrady a mnoho dalších. Za poznáním fauny a flóry se můžete vydat do zoologické a botanické zahrady v Liberci, Safari Parku ve Dvoře Králové nebo Arboreta Bukovina nedaleko zámku Hrubá Skála. Hlavní město Praha nebo vyhledávaná střediska v Krkonoších jsou vzdálená asi hodinu jízdy autem.

Celková kapacita objektu je 14 osob (včetně přistýlek). Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- jednom 2-lůžkovém pokoji s dvoulůžkem,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s dvoulůžkem a přistýlkou na rozkládacím křesle,
- jednom 3-lůžkovém pokoji s s dvoulůžkem, samostatným lůžkem a přistýlkou na rozkládacím křesle,
- jednom 4-lůžkovém pokoji s dvoulůžkem, dvěma samostatnými lůžky a možností přistýlky na zdvojené matraci.

Pokoje 1 a 2 mají vlastní koupelnu se vstupem přes chodbu, pokoje 3 a 4 mají koupelnu přímo na pokoji. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, malými ručníky (osušky je třeba si přinést vlastní) a toaletou.

V pokoji 4, který se nachází v přízemí objektu, je povoleno ubytování s pejskem.

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (samostatný vchod zvenčí) s chladničkou (s mini mrazákem), mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvicí a jídelním nádobím k vlastní přípravě snídaní a jednoduchých pokrmů. Mytí nádobí je zajištěno v myčce. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení k internetu.

Během pobytu můžete využívat zahradu s výhledem na Prachovské skály a venkovní posezení na dřevěných lavicích, ohniště, přenosný gril. Nejmenší se zabaví na dětském hřišti s domečkem, skluzavkou a pískovištěm. Svůj volný čas si můžete zkrátit hrou badminton.

Pokud se u nás ubytujete s koly, tyto si můžete odložit v hospodářském stavení u domu (na dotaz, prostor je limitovaný). Auta bezpečně zaparkujete u objektu. Těšíme se na Vás!