Levné a příjemné ubytování v soukromí

Hledáte levné, slušné a příjemné ubytování pro Vás a Vaši rodinu? Vítejte v Ubytování v soukromí Iveta. Nachází se v obci Střítež, v části města Polička, v okrese Svitava. Přijeďte si užít krásnou přírodu, čistý vzduch a dlouhé louky a pole, která pohladí Vaši duši. Zahřejte svou tvář paprsky slunce při posezení na naší zahradní terase i balkoně. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, skupiny přátel i hosty hledající dlouhodobé ubytování.

Ubytování v soukromí Iveta je Vám k dispozícii celoročně s celkovou kapacitou 10 lůžek. Ubytování je vhodné pro jednu i dvě samostatné skupiny. Na výběr jsou dva 5-lůžkové pokoje se samostatnými lůžky, z toho každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

Pokoje sdílejí příjemný obývací prostor s gaučových posezením, konferenčním stolkem a nepochybně Vás zde potěší i přímý vstup na balkon. Uvařte si výborná jídla i díky sdílenému kuchyňskému koutu s elektrickým sporákem, elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a velkým pohodlným jídelním posezením.

V objektu je možné využít i službu žehlení prádla. Svá kola a sportovní potřeby si uschováte pohodlně v místnosti k tomu určené. V celém objektu máte k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér objektu nabízí příjemné posezení na terase, kde si vychutnáte svou ranní kávu, snídaně, i příjemně chlazené víno během dlouhým letních večerů. Atmosféru si zamilujete díky klidu, zpěvu ptáků a vánku čerstvého vzduchu. Svá auta si zaparkujete bezpečně u objektu.

Co nabízí okolí? U nás najdete množství aktivit vhodných pro dospělé i dětičky. Navštivte například Městské muzeum a galerii Polička ve městě Polička nebo Galerii klobouků ve městě Nové Hrady. V letním období se schuti vykoupejte na Koupališti Polička a Koupališti Lytomyši. Překrásné výhledy zažijete i díky Toulovcové rozhledně i Rozhledně Terezka. V obou případech Vás překvapí i rozhledna samotná a to právě díky své zajímavé konstrukci. V zimě si zalyžujete v Skiareálu Polička či Ski Areálu Jimramov. Neváhejte a vydejte se poznávat okolí, které nabízí množství zážitků.

Už teď se těšíme na Vaši návštěvu v Ubytování v soukromí Iveta!