Komfortné ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí Kanika se nachází v obci Zaječí, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Jižní Morava si Vás získá mírným počasím a zejména vinařstvím.

Celý kraj je protkán cyklistickými a turistickými trasami. Vyberte se po chodníku mezi vinicemi a vinnými sklípky, nechte se zlákat na malou ochutnávku lokálního vína a domácích dobrot. Turisté se rádi vydávají do CHKO Pálava, kde najdete i zříceniny hradů Sirotčí Hrádek a Děvičky, odkud uvidíte vodní nádrž Nové mlýny a obec Pavlov jako na dlani. Téměř povinností je návštěva Lednicko-valtického areálu, s nádhernými zámky a parky. Naplánujte si i výlet do Brna, kde si na své přijde každý, ať už Vás zajímá historie, kultura, sport nebo nakupování. Pokud Vám v létě nestačí bazén u chalupy, využijte koupaliště v okolí (Hustopeče, Mikulov - Riviera nebo Březí) nebo pláž na břehu Nových mlýnů v Pasohlávkách, kde najdete si největší krytý aquapark v ČR, Aqualand Moravia. I když zima je tu spíše mírná, zalyžovat si můžete v Němčičkách.

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 14 osob. Pronajmout si můžete celou chalupu nebo jednotlivé 3 a 4-lůžkové pokoje.

Obývací prostor je společný pro všechny hosty. Pobavíte se zde sledováním televize nebo hraním společenských her, samozřejmostí je pohodlný gauč. Kuchyňský kout je kompletně vybaven a hravě si zde připravíte domácí jídla. Využijete sporák s keramickou varnou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem i myčku a jídelní stůl.

Ložnicovou část představují čtyři ložnice, dvě 3-lůžkové (s manželskou postelí a samostatným lůžkem) a dva 4-lůžkové (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, jedna s balkonem). Pro nejmenší Vám poskytneme dětskou postýlku. Pro Vaše naprosté pohodlí najdete v objektu nejen koupelnu se sprchovým koutem a toaletou v patře ale také koupelnu s vanou a samostatnou toaletu v přízemí. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Když Vám to počasí dovolí, jistě rádi využijete dvůr (společný s majiteli objektu a dalším ubytováním). Tady si posedíte na zastřešené terase nebo si poleňošíte na lehátkách u bazénu, kde se můžete koupat o letních prázninách do 20:00. Děti si jistě užijí zábavu na trampolíně nebo na pískovišti. Nad bazénem je umístěn trávník, vhodný na hraní badmintonu nebo fotbalu. Kola si odložíte ve vyhrazeném uzamykatelném prostoru. Máme k dispozici také několik kol k zapůjčení po předchozí domluvě. Přímo u objektu najdete 6 parkovacích míst. V případě zájmu pro Vás připravíme řízenou degustaci vín v našem sklípku (asi 150 m od objektu). Potřebujete-li vyšší kapacitu pro větší skupinu, je možné pronajmout i další apartmán pro 7 osob, Apartmán Natálie (na pozemku). Rádi Vás přivítáme v Ubytování v soukromí Kanika!


Neakceptujeme: Domácí zvířata