Krásný, moderní apartmán, blízko atrakcí

Necelých 300 m od centra města Lednice se můžete ubytovat v našem apartmánu Ubytování v soukromí Radana Podškubková. Apartmán je ideální pro skupinku hostů, kteří chtějí poznávat krásy našeho malebného kraje.

Pokud Vás zajímá historie, do 300 m můžete navštívit Zámek Lednice spolu s jeho parkem, Minaret i Zámecký Skleník. Na dosah je také Janův hrad. Celoročně se relaxovat v bazénu i na masáži můžete v Lázních Lednice. Oblíbené jsou i jízdy v kočáře po zámeckém parku nebo vyhlídkové plavby po Dyji. Během letních dnů se můžete ochladit na koupališti Břeclav. Okolím vede spousta cyklistických tras, což mohou ocenit zejména aktivní rekreanti. V zimě je možnost lyžování ve vzdálenějším Ski areálu Němčičky.

Maximálně 5-členná skupinka hostů si můžete pronajmout náš moderně zařízený apartmán. Ubytování v soukromí Radana Podškubková je umístěno v přízemí rodinného domu se samostatným vchodem.

Apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně s obývacím prostorem a koupelny s toaletou. Pro přípravu vlastních jídel můžete využívat kuchyň, jejíž součástí je elektrická trouba s plynovým sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a kompletní nádobí. V této místnosti je zároveň obývací prostor s jídelním sezením, televizorem a východem na terasu. Klidný spánek zajišťují dvě ložnice. K dispozici je 2-lůžková s oddělenými lůžky a 3-lůžková s manželskou postelí a odděleným lůžkem. Samozřejmou součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a WiFi připojení na internet.

Na upravené zahrádce si můžete užívat sluneční paprsky. Pro hosty jsme připravili posezení na terase. V rámci ubytování máme vyhrazený prostor pro uschování kol a možnost zapůjčení dětské postýlky. Parkování dvou vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Vaše jedinečné chvíle v Jihomoravském kraji.