Soukromé apartmány ve vinařské oblasti!

Zveme Vás do našeho stylového Ubytování v soukromí U zbrojnice, které se nachází v horní části obce Pavlov, v okrese Břeclav na jihu Moravy. Skvělá pozice mezi Pálavskými vrchy s dominantou Dívčích hradů a Novomlýnskou nádrží Vám nabízí neopakovatelný pohled na malebné okolí.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 15 lůžek (včetně přistýlek) ve třech apartmánech se dvěma ložnicemi:
- šestilůžkovém apartmánu č. 1 (manželské lůžko v první ložnici, 3x samostatné lůžko + přistýlka na rozkládací posteli v druhé ložnici),
- pětilůžkovém apartmánu č. 2 (manželské lůžko v první ložnici, 2x samostatné lůžko + přistýlka na rozkládací posteli v druhé ložnici),
- čtyřlůžkovém apartmánu č. 3 (manželské lůžko v první ložnici, patrová postel v druhé ložnici).

V prvních dvou apartmánech využijete na přípravu vlastních jídel vlastní kuchyně, zařízené elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením. Kuchyně třetího apartmánu je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením. Apartmán č. 1 disponuje pěknou koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou, apartmány č. 2 a 3 zase koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné společné chvíle si můžete užít i v sdílené společenské místnosti s televizí, pohovkou, jídelním sezením, kuchyňským koutem (rychlovarná konvice) a vstupem na zahradu s terasou a posezením. Pomocí grilu opečete maso i zeleninku, budete sledovat své ratolesti jak se hrají na skluzavce, houpačkách a skáčou na trampolíně. Půjčujeme i dětskou postýlku. Cyklisté si odloží kola v úschovně a auta zaparkujete na našem oploceném pozemku.

Krásy zdejší přírody Vás nenechají chladnými a vylákají Vás na toulky po okolí. Rodinné procházky, turistické i cyklistické stezky, množství kouzelných výhledů, atrakcí a památek, odnesete si s sebou kopec nezapomenutelných zážitků! Doporučujeme Vám navštívit Zříceninu Dívčího hradu, Archeopark Pavlov, Přírodní památku Kalendář věků, Pozůstatky hradu Neuhaus,Stolovou horu, Rozhlednu Dalibor, Jeskyni Na Turoldu nebo Zámek Mikulov. Během horkých letních dnů se fantasticky osvěžíte ve Vodní nádrži Nové Mlýny, Křivém jezeře, Aqualandu Moravia, na Koupališti Mikulov či Mahenovom jezeře.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Ubytování v soukromí U zbrojnice si skutečně zamilujete, načerpáte nové síly a opět se k nám s radostí vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!